To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

NEBULIZATOR?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oluśia
Ja się jeszcze nie dorobilam swojego bo mi koleżanka pozyczyła swój nr.1 bo jej dzieci juz wyrosły 06.gif Troche głośno chodzi ale mi to nie przeszkadza duzym atutem dla mnie a właściwie dla Kacpra że ten wężyk od inhalacji jest bardzo długi wiec moje młodsze dziecko ma duzy zasięg do zabawek w trakcie inhalacji .Stawiam tylko inhalator na podłodze dla bezpieczeństwa .
W sumie to mam małe doswiadczenie z inhalaotorami wczesniej miałam wypozyczony taki który na allegro kosztował ponad 300 zł. szybko inhalował ale miał tak krótki wężyk ze przy inhalacji Kacper musiał siedzieć w miejscu co raczej trudne.
Jedynie co ich rózniło to właśnie szybkosć inhalacji ale ja bym wybrała jednak ten nr.1

anita b.
ja tez mam nr 1 i jestem bardzo zadowolona
ale nie mam porównania z innymi nebulizatorami, ten mi polecano na forum więc taki kupiłam
olakinga
ja od niedawna mam nebilizator firmy Medel tylko PRO musieliśmy wymienić stary bo służył nam już dobre 10 lat, z zakupu jestem bardzo zadowolona; u nas najważniejsza było przy wyborze szybkość i wydajność - używamy bardzo często ;
z tych czterech też bym na Twoim miejscu wybrała 1;
semi
mam jedynkę, jestem z niej zadowolona. Buczenie pełni rolę usypiacza;)
OLA77
dzięki, tym nr 1 najbardziej byłam zainteresowana:) Potwierdziłyście mnie w tym zeby własnie ten kupić.
anax
Ola ja mam ten nr 1 i jestem zadowolona
Ulinka
CYTAT(emi @ Sat, 13 Nov 2010 - 15:44) *
mam jedynkę, jestem z niej zadowolona. Buczenie pełni rolę usypiacza;)


My też go mamy i każda inhalacja kończy się zaśnięciem z maseczką na dziobie 04.gif
tysia24
My także w użyciu bardzo często nr 1
kala101
Witam

Ja kupiłam taki i bardzo sobie go chwale
Zelda
ja mam coś miedzy 2 a 3.też jestem zadowolona;w zestawie mam 2 rodzaje maseczek ,wszystko mozna schować do środka.
bumbum
My też mamy nr 1 i bardzo sobie go chwalę
basiaw
My mamy 1 od dwóch lat i sprawdza się bardzo icon_smile.gif
OLA77
nebulizator zakupiony, dzieki jeszcze raz za dobre rady:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.