To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ciśnieniomierz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

e_Ena
Chcę kupić taki niespecjalnie skomplikowany ciśnieniomierz (oczywiście do pomiaru ciśnienia krwi icon_wink.gif), do użytku domowego. Ale oczywiście wybór taki, że nie mam pojęcia na jaki się zdecydować, czy warto wydać więcej, żeby miał więcej "bajerów" czy lepiej z takich prostszych i tańszych? Ktoś się zna? Może jakiś konkretny model polecicie icon_smile.gif.
Myssia
wiele osób nie polecało takiego nadgarstkowego, że ponoć mniej wiarygodny pomiar jest. w ciąży będąc zakupiłam
coś w tym stylu, ale nie taki dokładnie, mój ma mniej guziczków do naciskania 04.gif chodzi mi o taki typ "na rękę". Sprawdzałam z ciśnieniomierzem w przychodni i róznica była ok '5" to nie wiele, więc mu ufam.
Jak chcesz sprawdzę dokładnie co to za firma. Acha i mój ma zapięcie takie "sztywne" i na rzep.
alcia
Ja kupiłam rodzicom nagarstkowy taki na allegro coś około 100 zł (rok temu). Pomiary są w miarę ok różnica od 1-3 (sprawdzane w przychodni). Bez bajerów, tylko ma możliwość zapamiętania ostanich 10 pomiarów chyba. No i ma duży wyświetlacz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.