To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

expres Tchibo na kapsułki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Myssia
znacie, polecacie?
w miarę pilne bo koleżanka chce mamie kupić na prezent.
Dzięki za opinie icon_smile.gif
skanna
A czy koleżanka zamierza też sponsorować mamie kapsułki? Bo niestety, drogie są. Dla kawosza, który kawę pije w większych ilościach, a nie okazjonalnie, to niestety spory wydatek. Miałam ochotę kupić ten ekspres, ale jak sobie obliczyłam, że skoro pijemy co najmniej dwie kawy dziennie (każde z nas), to wychodzi minimum 120 kapsułek miesięcznie, czyli co najmniej 120 zł. Kawy na wagę schodzi nam ok. 1 kg miesięcznie, za tę cenę możemy mieć kilogram kawy z wyższej półki lub 2-3 kg całkiem dobrego Dallmayra na przykład.
Ja bym tego na prezent nie kupowała, bo po prostu może generować za duże koszty obdarowanemu.
jaAga*
Mam i sobie chwalę, ale kawosz ze mnie żaden, piję tylko okazjonalnie.
Gremi
zgodze się ze skanna. Ja mam i korzystam sporadycznie bo koszt kapsułek jest wysoki.
Agnieszka Kamila
ja sobie bardzo bardzo chwalę ale ja piję max 1 kawę dziennie sporadycznie więcej jak ktoś do mnie przychodzi, więc jak przeliczylismy z mężem kiedy zwróciłaby nam się kasa za drogi ekspres ciśnieniowy za to na tanią kawę to zdecydowaliśmy się na tchibo
naples
Ja mam ekspres Senseo na kapsułki i jestem bardzo z niego zadowolona icon_smile.gif
Nowy taki ekspres kosztuje 129zł (na allegro, z 2-letnią gwarancją producenta, ze wszystkimi dodatkami- dwa sitka, tacka na resztki etc.), kapsułki wcale nie są takie drogie do niego, można kupić też na allegro w bardzo przystępnych cenach, albo kupić za granicą od razu 100szt za 7e. W Polsce bez problemu też mogę kupić takie kapsułki np. w Media Markt, a w Niemczech są w większości sklepach- Netto, Lidl czy Norma.

Wiem, że z innymi firmami ekspresów cena idzie mocno w górę, dlatego warto się zastanowić i przeliczyć, czy to się opłaca.
Kuzyn kupił jakiś tam model Dolce Gusto i mu stoi, bo narzeka na cenę kapsułek do niego.
Agnieszka Kamila
1 kapsułka tchibo koszt 1 zł
Villi
My mamy i go uwielbiam. Kawę w domu rano piję głównie ja i nic mnie nie stawia tak na nogi jak tchibowe espresso icon_smile.gif
Poza tym tchibo ma często promocje na kapsułki - np ostatnio przy zakupie 3 opakowań 2 gratis. Plus standardowo pieczątki (za chyba 5 opakowań 1 gratis).
Fakt płacimy więcej za kawę, ale ta szybkość przygotowania i wygoda u nas przeważyły. No i bardzo mi się podoba że jest w nim końcówka do spieniania mleka, a bez funkcji pary robiąca po prostu za źródło gorącej wody rano do Inki Michowej icon_smile.gif
Kamila-w1
Ja mam dolce gusto Krupsa na kapsułki...kawe na co dzien pijam zwykłą...ta okazjonalnie, ale jest tak pyszna, że warto było kupic.
Myssia
ten expres chyba nazywa siÄ™ cafisimo
alcia
Dzięki za ten wątek bo do tej pory myslałam, że bez 1000 zł nie bedzie mnie stać na ekspres cisnieniowy. Ja lubie od czasu do czasu napić się dobrej kawy i taki ekspres jest dobrym rozwiązaniem dla mnie. Na spokojnie poszukam i popatrze. Mam tutaj podane nazwy wiec wiem od czego zacząć. A na co zwrócić szczegolną uwage przy zakupie takiego ekspresu ???
Madziulek
Mam i kocham, nie wyobrazam sobie bez niego mojej kuchni juz. Cena kapsulki to 1zl, ale bardzo czesto sa promocje, o ktorych ktos juz wczesniej wspomnial. Bardzo polecam.
odynka
mam dolce gusto i piję kawe codziennie... jak sie pije kawy czarne w sensie dolewa się np swojego mleka to nie jest tak źle;) gorzej z moim ukochanym latte machiato bo tam dwie kapsułki na jedną kawę wchodzą...
Agnieszka Kamila
ja robię latte z tschibo, mleko mi się ładnie spienia a kapsułka potrzebna tylko jedna, jak kupowałam ekspres to w promocji dostałam 3 opakowania kawy i dwie szkalni do latte, z których tez jestem zadowolona aczkolwiek są do ekspresu trochę za wysokie i trzeba wyjąć stolik/podstawkę na kubek ale to trwa dokładnie 2 sec więc nie jest to wielki problem
jaAga*
Te szklanki do latte były u nich ostatnio w promocji- zakupiłam 4 szt- bardzo je luubię, ale rzeczywiście są wysokie i trzeba podstawkę ściągać. Nie wiedziałam za to, że są promocje na kapsułki- nie mam sklepu stacjonarnego w pobliżu, zaopatruję się on-line....muszę więc wpadać tam częściej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.