To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

piłkarzyki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo
Planujemy kupić duże piłkarzyki - będzie to jeden zbiorczy prezent dla chłopaków.
Myślę ze do 300 zł damy radę kupić.
macie takie sprzety w domu? ( oczywiscie chodzi o duże takie jak w lokaach sie czasem gra icon_smile.gif
-czym sie kierować?
-czego wystrzegać ?
Moze wasi męzowie coś podpowiedzą ?
pozdrawiam i licze na odpowiedzi icon_smile.gif
Ewcia!
Mamy w domu ( a dokładniej w uzytkowej piwnicy) duze piłkarzyki , kupione pare ładnych lat temu. Wydaje mi się, że sporo drozej (500-600) , ale w sumie ceny mogły spasc (i kurs euro)
Sa duze i stabilne, u nas przydaje sie regulowana wys nóg (krzywa podłoga icon_wink.gif ) - po jednej stronie mieszcza sie nawet 4 osoby (zwykle dzieci/młodziez). Ja dzieci mam juz duze i w sumie ta "zabawka" uzywa sie teraz czesciej niz wczesniej (nie liczac pierwszej euforii). Na impreazch , urodzinach, innych spotkaniach bez okazji, kiedy przychodza do nas godscie z dziecmi. Gra okazała sie rowniez bardzo przydatna dla przełamywania barier jezykowo kulturowych, gdy w ciagu paru lat mielismy na wymianach szkolnych młodziez (14,17 lat) i dzieci 10letnie z Holandii, Francji, Niemiec - o ile rozmowy na pozcatku sie nie kleiły, tak podczas gry dzieciaki sie fajnie integrowaly icon_smile.gif

My patrzylismy, żeby byly przyjazne - cięzkie i niedające się łatwo przewrócic; koncówki z ochraniaczami i zabezpieczone przd wysuwaniem, cięzka piłka
Dla mniejszych dzieci bywa problem - bo piłki nie widzą icon_wink.gif podstawialismy stopień
fifafo
dzięki proszę jeszcze icon_smile.gif
Joka
Ja nic nie polecę, ale ostatnio dostałam gazetkę reklamową sklepu www.leomark.pl i tam widziałam takie gry w piłkarzyki, cenowo do 300zł, ale nie wiem jak z jakością
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.