To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sprzedaż stacjonarna i wysyłkowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Znalazłam ofertę pracy jako sprzedawca,gdzie w opisie stanowiska jest napisane "sprzedaż stacjonarna i wysyłkowa"-obsługa biura.
Czy któraś z Was wykonywała taką pracę?Czy może mi napisać o co w niej chodzi?Oferta jest z UP więc mam tylko szczątkowe informacje,Panie tam pracujące też nie wiedzą na czym miałaby ta praca polegać.
Nie chcę by była to sprzedaż telefoniczna a tego właśnie się obawiam.Idąc z kolei na spotkanie z pracodawcą musze ją podjąc,gdyż odrzucenie jej łączy się ze skreśleniem mnie z listy obób bezrobotnych.
naples
Miałam tak sprecyzowane obowiązki, gdy ubiegałam się o pracę w sklepie komputerowym, który prowadził również działalność na allegro.
Sprzedaż prowadzona była przez sklep na miejscu (stacjonarna obsługa klienta) i przez allegro, co polegało na spakowaniu zakupionego towaru przez Allegrowicza, a potem na wysłaniu go pocztą lub kurierem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.