To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zima, zima, zima ...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bimij
W Tychach biało ... ciągle sypie ... ( zaczęło wieczorkiem )
Dziecię szczęśliwe wygląda przez okno i krzyczy ( nie mówi icon_rolleyes.gif ): mamusiu śnieg ... chodź na sanki ...
A jak u Was ?
Może jeszcze ulepimy bałwana tej zimy ... icon_biggrin.gif
m.a.
Donoszę, że w Łodzi bielusieńko icon_lol.gif
Dziś na osiedlu robimy rajd sankowy. Tata zostanie pociągowym, ja naganiaczem icon_lol.gif
Bałwana to my jeszcze nie umiemy lepić icon_confused.gif
kama_
CYTAT(mama.asia)
Donoszę, że w Łodzi bielusieńko.............
Bałwana to my jeszcze nie umiemy lepić  :?

ale już przestało sypać icon_cool.gif ,a bałwana Asiu lepi się z 3 kul różnych wielkości wink.gif do tego nos oczy i już,my dziś po południu idzemy lepić wink.gif
Pozdrówka.
Monisia
We Wrocławiu śniegu malutko, bardzo malutko.....
Sanki odpadają więc.
Beata Białystok
U nas biało icon_smile.gif Padało od wieczora, ale niestety już nie pada. Wieczorem wybieramy się na sanki.
lea
bieluchno, sanki już znioslam ze strychu icon_smile.gif
m.a.
Kama, wiesz, z tym bałwanem. Hmm chyba sobie wydrukuję instrukcję cobym wiedziała icon_wink.gif
Generalnie problem polega na tym, że wg małej rękawiczki, na których jest śnieg są po prostu brudne i każe mi każdorazowo je oczyszczać z białego intruza.
I jak tu lepić z nią cokolwiek?
Agnisma
CYTAT(kama_)
CYTAT(mama.asia)
Donoszę, że w Łodzi bielusieńko.............
Bałwana to my jeszcze nie umiemy lepić  :?

ale już przestało sypać icon_cool.gif ,a bałwana Asiu lepi się z 3 kul różnych wielkości wink.gif do tego nos oczy i już,my dziś po południu idzemy lepić wink.gif
Pozdrówka.

Ale znów sypie icon_lol.gif icon_lol.gif
aluc
i znów nadarza się wspaniała okazja, aby podkreślić jak bardzo nienawidzę zimy icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

kontestuję zimę tak solennie, że nie mam nawet zimowych butów
Agnes-3
Nie znosze zimy!!! icon_evil.gif Ja jestem cieplolubna i dla mnie moze byc tylko lato caly rok.Jeszcze bardziej ninawidze tych strasznych wiatrow tu na wyspie grrr
Pecia
ja tam lubie zime
ale tylko w gorach i trwajaca maximum tydzien icon_lol.gif
kama_
CYTAT(mama.asia)
Generalnie problem polega na tym, że wg małej rękawiczki, na których jest śnieg są po prostu brudne i każe mi każdorazowo je oczyszczać z białego intruza.
I jak tu lepić z nią cokolwiek?

Zman to z zeszłego roku icon_wink.gif Kama też co moment trzepała rękawiczki icon_eek.gif ale może ty lep i jak zobaczy o co biega to sama zechce coś polepić icon_biggrin.gif
Życzę wielkiego bałwana........
kama_
CYTAT(Agnisma)
CYTAT(kama_)
CYTAT(mama.asia)
Donoszę, że w Łodzi bielusieńko.............
Bałwana to my jeszcze nie umiemy lepić  :?

ale już przestało sypać icon_cool.gif ,a bałwana Asiu lepi się z 3 kul różnych wielkości icon_wink.gif do tego nos oczy i już,my dziś po południu idzemy lepić icon_wink.gif
Pozdrówka.

Ale znów sypie icon_lol.gif icon_lol.gif

I chyba będzie tak cały czas bo znów na moment przestało, a teraz już za oknem nic nie widać icon_wink.gif
marchewka
Bleee....a w Warszawce odwilż....szkoooda.Za chwilę z tego bielusieńkiego puchu brudna ciapa zostanie.Wczoraj za to było przecudnie i o ... 22.00 wyszłam z gwiazdą na sanki icon_lol.gif Było przefajnie ale bałwana ulepić się (wspólnie) nie udało bo - Asiu tak samo jak u Ciebie - bruuudne rękawczki przeszkadzały icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Buziska
maggii
U nas biało i wciąż sypie icon_biggrin.gif Sanki dawno stają i czekają na pasażerów, tylko Wiki nie chce na nich jeździć icon_cry.gif

A bałwana mamy w naszej wsi największego na świecie!!
Stoi parę ulic od nas i sięga do 1 pietra domku jednorodzinnego czyli na oko ma ze 4 m. Nie mam pojęcia czym zakładano 3 kulę - dźwigiem chyba...
Zrobię zdjęcie i Wam pokażę, bo nie uwierzycie inaczej......
Pecia
u nas bialo ale dzieci chore icon_sad.gif
Jasiek malo,ze otrzepuje rekawiczki to jeszcze kaze sobie buty co chwile czyscic icon_rolleyes.gif
anonimowy
u nas wczoraj bylo pelno sniegu i Milusia byla na sankach.Podobalo sie jej barrrrrdzo! Dzis jak tylko wstala chciala isc na sanki ,patrzymy przez okno a tu deszcz. icon_sad.gif
Mala niepocieszona ,przeplakala pol dnia ,a potem zrobila sobie sanki z 10 rolek papieru toaletowego i zaiwania po calym mieszkanku icon_biggrin.gif

buziaki
asia
A.L.
to bylam ja
cholera wie czemu mnie wylogowalo icon_eek.gif


asia
AdusiaR
A u nas bialusieńko (mieszkam koło Poznania), ale tak jak aluc nie lubie zimy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif , ale buty zimowe mam icon_biggrin.gif
asiaT
CYTAT(marchewka)
Bleee....a w Warszawce odwilż....szkoooda.Za chwilę z tego bielusieńkiego puchu brudna ciapa zostanie.Wczoraj za to było przecudnie i o ... 22.00 wyszłam z gwiazdą na sanki  :lol: Było przefajnie ale bałwana ulepić się (wspólnie) nie udało bo - Asiu tak samo jak u Ciebie - bruuudne rękawczki przeszkadzały icon_lol.gif  :lol:  :lol: Buziska


Jaka odwiliż?>? U nas jest śnieg! icon_lol.gif Wczoraj byliśmy na saneczkach! I wiecie co jest najfajniesze w posiadaniu dzieci? Że można bez obciachu zjeżdżać na sankach icon_lol.gif a dzieci tylko krzyczą MAMA MAMA ! icon_smile.gif

Bałwan się nie lepił, bo śnieg taki puszek... za to można było obsypać śniegiem mamę icon_wink.gif
.uzytkownik.usuniety.
Wawka cała bałwankowa. Też nienawidzę zimy. Tym bardziej teraz. Dzidziak znowu zaziębiony. Kupy wylegających masowo na śnieżek sierściuchów lepią się do wózkowych kółek icon_evil.gif W przedpokoju, gdzie stoi wózek góry piachu przywiezionego na wspaniałych, dużych, bieżnikowanych oponkach w/w wózka. No żyć nie umierać icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

I jeszcze to moje gardło! Zupełnie jakby miejsce od ucha do ucha zajmowało i jeszcze mu go było tam brak icon_eek.gif

Nienawidzę, niecierpię zimy icon_evil.gif

Pozdrawiam cieplutko i czekam na odwilż,

zwierzo
CrazyMary
Ja w sumie lubię zimę, ma swój urok, jak najbardziej. Tak naprawdę, to nasza zima trwa krótko i wystarczy wink.gif Niestety w tym roku zimy nie lubię, ze względu na Martę. To ubieranie kilku warst, rękawiczki zaraz mokre, a poza tym, okazało się Marta nie znosi padającego śniegu, bo wpada jej do oczu, więc właściwie teraz w ogóle nie mogę z nią wychodzić icon_sad.gif Sanki są fajne, tylko przez pierwszych 10 minut, potem zaczyna się marudzenie i niewiadomo co z nią robić. Oby do wiosny...
marchewka
Hi hi hi no jak to icon_lol.gif U mnie w URSUSIE icon_lol.gif wczoraj było na plusie.I snieżek smętnie ściekał z dachów.Na szczęście wbrew moim ponurym przewidywaniom "plus" okazał się nie taki straszny jak go malują.Aleluja że tak powiem bo lubię zimę ale tą białą, puszystą,mrożną i skrzącą się w świetle czy to słoneczka czy latarni.
kaskasto
Melduję się. U nas biało, bielusieńko i co chwile sypie tak, że świata nie widać. Ja tam za super mrozami też nie przepadam ale jak jest tak z minus 2 stopnie to może być. Ja niestety rzadko chodzę z synkiem na sanki, za późno mały wraca do domu. a on tak lubi baraszkować po śniegu. Co do "brudnych" rękawiczek to też to przerabiamy. Jednak gdy w grę wchodzi rzucanie w mamę śnieżkami to "brudne" rękawiczki schodzą na dalszy plan i nie przeszkadzją. Pozdrawiam śniegowo icon_smile.gif
Anetka
U nas śniegu po pas.
Bialutko wszędzie.
Jeździmy na saneczkach, do tego stopnia że już raz mi Dacjan wypadł z sanek.
kaskasto
Oj poszła bym na sanki ze Smykiem, ale czasu brak icon_sad.gif Mały przyjeżdża do domu od dziadków jak już jest ciemno icon_sad.gif ja też to praca to sesja egzaminacyjna i studia. Ojoj jak mi brakuje czasu. Mam nadzieję, że zdążę jeszcze pojeździć na sankach tej zimy icon_smile.gif Chociaż dziś to najlepiej nie wystawiałabym nosa spod kołderki icon_smile.gif rano (6.30) było - 21 stopni. BRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale do pracy trzeba było jechać.
Beata Białystok
U nas znowu pada śnieżek icon_smile.gif Mam nadzieję, że napada dużo, bo wybieramy się jutro na sanki.
Bimij
W Tychach też śnieżek pada ...
A sanki zaliczyliśmy już przed 8 rano icon_lol.gif
Kuba krzyczał: mama szybko icon_biggrin.gif Ale to rozgrzewa icon_exclaim.gif
Monisia
U nas nie pada ale jest mrozisko straszne icon_evil.gif
Beata Białystok
CYTAT(Monisia)
U nas nie pada ale jest mrozisko straszne  :evil:

Straszne to znaczy jakie? icon_wink.gif
Monisia
CYTAT(Beata Białystok)
CYTAT(Monisia)
U nas nie pada ale jest mrozisko straszne  :evil:

Straszne to znaczy jakie? wink.gif

-13 st. icon_evil.gif
Beata Białystok
Monisia co Ty wiesz o strasznym mrozie? wink.gif Zapraszam do nas icon_lol.gif Co prawda dzisiaj jest trochę cieplej, ale wczoraj rano było -21 icon_smile.gif
Bimij
A ja tam wolę mrozisko niż chlapę ...
Biegi z sankami, później gorący sok malinowy dla dziecięcia a kawa z adwokatem dla mamusi icon_lol.gif
I miły początek dnia icon_biggrin.gif

Czego również i Wam życzę icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Monisia
CYTAT(Bimij)
A ja tam wolę mrozisko niż chlapę ...  
Biegi z sankami, później gorący sok malinowy dla dziecięcia a kawa z adwokatem  dla mamusi icon_lol.gif
I miły początek dnia  :D  

Czego również i Wam życzę  :D  :D  :D

No tak to bym też chciała ale nie dam rady biegać z sankami i wózkiem z Julą jednocześnie icon_evil.gif
A poza tym Laura mi się rozkaszlała i siedzimy w domku.
Beata Białystok
Zazdroszczę tym mamom, które siedzą z dziećmi w domu i mogą chodzić na spacerki. W tej chwili u nas jest pięknie, pada śnieg i świeci słońce. A ja musze siedzieć w pracy icon_evil.gif Nim odbiorę Agatkę z przedszkola, zrobię zakupy i dotrę do domu jest już ciemno i nie chce mi się ruszyć i wyjść z dzieckiem na spacer icon_redface.gif Czekam na weekend, żeby nadrobić spacerowe zaległości icon_smile.gif
kaskasto
Monisia u nas dzis rano było minus 21 stopni icon_smile.gif Aż się nosa z domu nie chciało wystawić ale dotarłam jakoś do pracy icon_smile.gif I piszę sobie icon_smile.gif
kaskasto
icon_rolleyes.gif
Monisia
CYTAT(kaskasto)
Monisia u nas dzis rano było minus 21 stopni icon_smile.gif Aż się nosa z domu nie chciało wystawić ale dotarłam jakoś do pracy icon_smile.gif I piszę sobie icon_smile.gif

Jeju, brrrr....
Nie ruszyłabym się z domu na Twoim miejscu icon_wink.gif
kaskasto
Musiałam d pracy się ruszyć. Dotarłam a i tak nie możemy pogadać icon_sad.gif Jak mi smutno icon_sad.gif
Monisia
CYTAT(kaskasto)
Musiałam d pracy się ruszyć. Dotarłam a i tak nie możemy pogadać icon_sad.gif Jak mi smutno icon_sad.gif

A mi ....... icon_sad.gif
maja03
Ludziska !!!!
Jak piszecie o temperaturach -21 stopni, to aż się wierzyć nie chce!! Toż to zimno okrutne !!
Ale nie martwcie się - niedługo może wiosna przyjdzie .......
No i słyszałam w TV, że gdzieś na dalekim wschodzie temp. w nocy spada do -55 stopni - bbbrrrrrrrrr
Monisia
CYTAT(maja03)
No i słyszałam w TV, że gdzieś na dalekim wschodzie temp. w nocy spada do  -55 stopni - bbbrrrrrrrrr

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_evil.gif
kaskasto
CYTAT
maja03 napisał:  

No i słyszałam w TV, że gdzieś na dalekim wschodzie temp. w nocy spada do -55 stopni - bbbrrrrrrrrr  

           
icon_eek.gif  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :roll:  ojojojojojojo

Monisia juz moglysmy pogadac icon_smile.gif
Monisia
[quote=kaskasto]

Monisia juz moglysmy pogadac icon_smile.gif[/quote][/quote]
No icon_lol.gif
I bardzo fajnie mi się rozmawiało icon_biggrin.gif
Częściej poproszę icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.