To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Luzy przy rÄ…czce x-ladnera xa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iwanka
Stoimy przed wyborem wózka, nasze typy to x lander xa i espiro enzo evo. I oglądając oba wózki w sklepie od razu wyczułam, że w x landerze przy podbijaniu jest luz przy rączce. Stały 3 wózki tej firmy (spacerówka, gondola i z fotelikiem) i w każdym jednym majta się rączka. Nie ukrywam, że mnie to na pewno by denerwowało podczas użytkowania. Sprzedawca twierdził, że tak jest w x-landerach.

Dziewczyny, czy w Waszych wózkach też macie takie luzy? Co o tym sądzicie? A może da rade w miejscu regulacji rączki dokręcić śruby albo papieru nakłaść? 06.gif Podoba mi się ten wózek i bez mrugnięcia bym go kupiła gdyby nie ta wada. W espiro, a też stały 3, nie było tego, przy podbijaniu, rączka sztywna.


Kamila-w1
jak sa luzy to pewnie się jeszcze pogłębia przy użytkowaniu. Mnie nie było stać ale moim faworytem było espiro enzo....zakochałam się w tym wózku.
nemesia
faktycznie ja tez mialam lekki luz w x- landerze, potem i tak kupilam spacerowke espiro;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.