To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie męska piżama?...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Potrzebuję kupić duuuużą męską piżamę. Zależy mi, żeby była porządna, z dobrej bawełny, żeby się nie szmaciła po pierwszym praniu. Może być elastyczna, tylko ważne, żeby rozmiary duże mieli, bo to na wielkiego chłopa (wielkiego wszerz icon_wink.gif). Oczywiście sprawdziłam Tchibo, bo lubię ich jakość, ale nie mają. Gdzie teraz iść?
krolewienka
wiesz co Ika, mój tato był wieeelki chłop icon_smile.gif
kiedy żył, najlepsze gatunkowo (wytrzymywały sporo prania w niezmienionej formie icon_wink.gif ) i najfajniejsze jeśli chodzi o fason piżamy (różne - i takie bardzo sportowe i bardziej "tatusiowe" w kroju) słusznych rozmiarów robił Henderson. zaopatrywałam go zazwyczaj w zaprzyjaźnionej hurtowni bieliźniarskiej lub też w necie.

tylko, że to było kilka lat temu.

edit: weszłam na ich stronę - w e-sklepie mają dwie piżamy i to średnie..... a kiedyś było naprawdę sensownie icon_sad.gif myslałam, że pomogę.
agabr
Zalezy dla jakiej grupy wiekowej , 50+ uwazam , ze swietne sa w M&S.b
Ika
Grupa wiekowa 50+, zdecydowanie.
Przejrzałam M&S na stronie i Hendersona też - i wiecie co, czy wszystkie męskie piżamy są z krótkim rękawem...? Czy trafiłam na jakąś kolekcję wiosenno-letnią?
agabr
Sa i z dlugim w stacjonarnym , jesli Ci sie bardzo nie spieszy to przed swietami oni maja zawsze wiekszy wybor pizamowy.b
Ciocia Magda
Ja też polecam M&S, teraz mają różne promocje przedświąteczne - niestety fajne i niedrogie piżamy z motywami świątecznymi widziałam tylko damskie. Ale może i męskie są, tylko przeoczyłam.
Ika
CYTAT(agabr @ Sat, 20 Nov 2010 - 20:15) *
Sa i z dlugim w stacjonarnym , jesli Ci sie bardzo nie spieszy to przed swietami oni maja zawsze wiekszy wybor pizamowy.b


No nie, trochÄ™ siÄ™ spieszy, na sobotÄ™ potrzebujÄ™ icon_smile.gif
Pokicam w tygodniu do stacjonarnego.
agabr
o tu np jest z dlugim
https://www.marks-and-spencer.com.pl/boze-n.../produkt-11101/
Ika
O, faktycznie jest icon_smile.gif I fajna całkiem. Nie wpadłam na to, żeby szukać w "prezentach", przyznaję, przetrzepałam dział z bielizną icon_smile.gif
Moriah
MM (rozmiar XXL) w bieliznę zaopatruje się w sklepach Colland, ale prócz bielizny mają też piżamy, koszule, szlafroki itp - jeden sklep jest na piętrze nad metrem Centrum, drugi mają na stacji Służew (wyjście w stronę cmentarza i CH Land)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.