To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mata do tańczenia Hello Kitty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szantrapa
Dziewczyny stale tańczą i skaczą ( trampolinę mają jesli komuś się nasunęło icon_wink.gif ) i dziadkowie myślą o macie do tańca pod choinkę. Wiem, że są takie wypasione, dla starszych raczej dzieci, ale czy taka prosta jak te Hello Kitty firmy Smoby byłaby już do opanowania przez dzieci w tym wieku? Czy za wcześnie? I jeszcze coś, ktoś ją ma? Ja mam nerwicę jak słyszę zabawki dźwiękowe 37.gif , wytrzymam?
bumbum
Moja siostra kupiła 2 lata temu sobie matę do tańczenia(tylko nie hello kity),głośne to nie było ale niezły aerobic z tego wyszedł,zakwasy miałam na drugi dzień że ho ho 29.gif
Nie miałam doczynienia z tą matą ale swojej córce zamówiłam matę do tańczenia z fisher prica https://allegro.pl/fisher-price-mata-do-tan...86.html wczora przyszła więc nie miałam jeszcze okazji jej wypróbować ale jak będziesz zainteresowana to zdam relację
kala101
Ja mam zwykłą mate do podłączenia do komputera córa ją uwielbia choć wiadomo że nie udaje jej się całej piosenki dobrze wytańczyć ale próbuje co ćwiczy jej koncentracje (niekiedy i ja wysiadam) wolne piosekni powoli opanowuje ale też zamierzam jej kupić teraz taką mate strikte dla dzieci z fishera bo niby i uczy liczyć itd
szantrapa
Hmmmm no myślałam o tej Hello Kitty bo taka mi się wydaje łatwiejsza dla początkujacych icon_wink.gif ale przyznam, że zupełnie nie mam doświdczenia z matami, więcej, żadnej na zywo nie widziałam. Zastanawiam się czy one już to opanują i czy ja nie zwariuję icon_wink.gif
rysa154
to ja sie podłącze może...

anndzia to czekamy na relacje...tez sie nad nia zastanawiam...

bumbum
Sprawdziliśmy w końcu wczoraj matę.Niestety nie zdam wam relacji z reakcji dziecka bo to prezent świąteczny ale sami z mężem nieźle się przy tym bawiliśmy 04.gif mata bardzo fajna,z pierwszym stopieniem "rozgrzewką" poradzi sobie nawet dwulatek o ile potrafi już skakać bo na macie nie idzie oszukiwać.Jak "przyjaciel" mówi "skacz" to trzeba skoczyć,nie wystarczy podnieść jedną nogę 29.gif przy okazji uczy się rozpoznawać cyferki do 10.Każda kolejna zabawa jest nieco trudniejsza.Nie sprawdziliśmy wszystkich możliwości tylko po jednej z każdej grupy i bardzo spodobał mi się sposób nauki liczenia,wszystko przez zabawę.
Gremi
a czy ktoś jeszcze wypróbował te maty? Ja szukam czegos fajnego dla 3-latki i nie moge sie zdecydowac. Czy mata FP jest warta swojej ceny?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.