To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

znacie ten sklep, polecacie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
https://www.sklep.clatronic.pl
Gremi
sklepu nie znam ale marke tak. Mi niestety nie kojarzy sie z dobra jakością.
kasia25a85
miałam kiedyś czajnik tej firmy, wytrzymał półtora roku, za te ceny co oni oferują nie należy spodziewać się rewelacji, rok góra dwa i do wyrzucenia.
skanna
Mój toster-opiekacz clatronica dostałam w prezencie ślubnym, ma się dobrze do dzisiaj, a w sierpniu stuknęła nam 12 rocznica icon_smile.gif. Suszarka spaliła się dwa tygodnie temu, ale miała prawo - 8 lat intensywnego używania co drugi dzień. W pracy mamy czajnik clatronica, jego poprzednik, tej samej firmy, wytrzymał bodajże 7 lat. Ten ma chyba 2 i ma się całkiem dobrze.
Uwierzyłabym w przypadek, gdyby to była kwestia jednej rzeczy, ale mam ich więcej i naprawdę nie narzekam. Jasne, to nie jest sprzęt na długie lata, choćby z racji ceny, ale nie jest też tak źle z jego jakością, jak sugerowałaby rzeczona niska cena.
pati.n
miałam z tej marki-chwaliłam sobie. Pytam czy w tym sklepie warto kupować icon_smile.gif
kasia25a85
możliwe że trafiłam na kiepską jakościowo partie tych czajników, sklep firmowy więc raczej warto.
naples
Sklepu nie znam, ale firmÄ™ owszem.
Mam z Clatronica sporo rzeczy- m.in mikser, jajowar, golarkę i wszystko działa jak należy, nic mi się jeszcze nie zespuło, a jakiś czas to mam i często używam icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.