To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pistolet na klej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo
chyba tak to siÄ™ nazywa 29.gif
jakie ważne są wytyczne przy zakupie, nie chce naj naj droższego -
szukam dla siebie - więc powinien być lekki i poręczny
czy sa bez przewodowe i czy sÄ… dobre
Tigerek
Kupiłam najprostszy najtańszy bezfirmowy w OBI, sprawuje się świetnie, to zbyt chyba prymitywny sprzęt, żeby były jakieś problemy icon_wink.gif przeżył kilka dni intensywnej eksploatacji podczas produkcji ozdób z makaronu icon_wink.gif

agabr
kupilam w empiku rowniez sprawuje sie swietnie.b
Kocurek
Ja mam dwa: duży i mały. Duży jest wydaje mi sie ekonomiczniejszy, ale nagrzewa sie ok. 5 minut, mały za to szybko. To prosty sprzęt, tu nie ma filozofii, kup niedrogi.
kala101
Ja również mam chyba najtańszy i bardzo dużo go eksploatuje i wszystko oki
fifafo
ok dziekuje za podpowiedzi
Zelda
icon_eek.gif a co to jest?
kala101
Maja taki pistolet wkładasz do niego laski kleju i kleisz na gorąco np różne ozdoby, makaron itd bardzo przydatna sprawa, ja np dziecku domek dla lalek też tym pokleiłam
Kocurek
CYTAT(maja2006 @ Tue, 23 Nov 2010 - 19:57) *
icon_eek.gif a co to jest?


Noo, chodzi o tytuł wątku icon_wink.gif powinno być "pistolet na klej" a nie "naklej" - tym się klei klejem z pistoletu, a nie nakleja się pistolet icon_wink.gif
Zelda
CYTAT(Kocurek @ Wed, 24 Nov 2010 - 13:31) *
Noo, chodzi o tytuł wątku icon_wink.gif powinno być "pistolet na klej" a nie "naklej" - tym się klei klejem z pistoletu, a nie nakleja się pistolet icon_wink.gif

06.gif
od razu przypomniała mi się pewna osoba która mówiła że idzie "natarg",dużo czasu minęło zanim skojarzyłam co autor miał na myśli.
a drogi taki pistolet?a po co makaron kleić?seria pytań jak u mojej Hani;) ale przydałoby się coś takiego.a takie laski kleju to gdzie kupić?
Tigerek
Ja kupowałam w budowlanym tam gdzie pistolet. Koszt paczki całej około 8zł, około 10 laseczek. Naprodukowaliśmy kilkadziesiąt ozdób i zużyliśmy 4 sztuki icon_smile.gif
buniaaa
maja nakleja się gęsto surowy makaron np. na stożek z papieru, potem farbą w sprayu się maluje i na czubeczek jakaś gwiadka i jest choinka icon_biggrin.gif taka pokręcona icon_wink.gif
a co do pistoletu to teraz ma być jakoś w lidlu albo w netto niedrogi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.