To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nadżerka ... :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kaskasto
Pomóżcie. Wiecie coś na temat nadżerki ??? Wczoraj byłam u ginekologa w związku z wydzielaniem się siary z piersi. Lekarz przy okazji zrobił badanie i okazało się, że mam nadżerkę. Przepisał globulki Albotyl. I zalecił wypalenie. Jednak powiedział, ze jeśli chcę zajść w ciążę w niedługim czasie to radzi najpierw zajść i urodzić a potem dopiero ewentualnie wypalenie. Aha na tą siarę zapisał Bromocorn, kazał się zgłosić za miesiąc na kontrolę. ;(;(;(
m.a.
Kaskasto. A po jakim czasie od wypalenia, wymrożenia, czy jakiejkolwiek innej próbie usunięcia nadżerki można zajść w ciążę i ją szczęśliwie donosić? Co to znaczy " w niedługim czasie " ?
kaskasto
Mama.asia lekarz powiedział, że jak planuję zajść w ciąże tak przez około 5 - 6 miesięcy to lepiej teraz nie robić tego wypalania, bo to może utrudniać zajśćie a nawet donoszenie ciąży. A po jakim czasie od wypalenia lub innej formy usunięcia nadżerki mozna zajść w ciążę niestety nie wiem. icon_sad.gif
Agnisma
NADŻERKI
Kocurek
Jeśli nadżerka nie jest duża, lepiej ją wymrozić. Wypalanie boli i powoduje powstanie dużych bliznowatopodobnych zmian na tym miejscu. Szyjka długo się goi.
Zabieg wymrażania jest bezbolesny, szybko się goi, i z tego co wiem, szybko po nim można zajść.
Mnie zalecił gin po wymrożeniu 6 tyg. wsrzemięźliwości, i przyjść potem na kontrol.
Po kontroli, po ok. 7 tyg. powiedział: jest pani zdrowa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.