To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hula hop

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A.L.
Poleccie mi najlepiej sklepy gdzie kupie dobre hula hop, takie zeby sie dobrze krecilo, nie bylo za lekkie, bylo wytrzymale.
I zebym schudla po nim i miala talie osy.

100 lat temu kupilam Milenie hula hop w Hicie (terazniejszy tesco) i bylo pierwszorzedne! Niestety zaginelo w ktorejs z licznych przeprowadzek.
Ogladalam dzis jakies a auchan i takim jednym sklepie sportowym, ale wydalo mi sie badziewne.
mari_emzet
Moja koleżanka kupiła sobie w zwykłym kiosku ruchu icon_smile.gif i wsypała do środka grochu, czy czegoś ...
Żeby cięższe było. Będę temat śledzić, bo też myślę o zakupieniu tego magicznego koła icon_biggrin.gif
mim0za
Ja mam z Tesco. Lekkie było więc wsypałam do środka piasek.
Niestety samo posiadanie hula-hop nie sprawiło, że mam talię osy. 03.gif Przydałoby się go używać. Ale mój zapał się skończył. 06.gif
agnese
do zrzucania kg podobno najlepsze jest z wypustkami,ale to tylko wyczytana opinia, bo swego czasu interesowaąłm sie tym a nie doświadczenie
beata1104
Ja i owszem zakupiłam w tesco i nie umiem nim kręcić icon_sad.gif a kiedyś tak dobrze mi szło icon_smile.gif
Kocurek
Mam fajne z wypustkami, ma ino jeden mankament: nie chce się samo kręcić icon_wink.gif
Mogę Ci wysłać, jak będziesz w PL.
fifafo
kocurek jak wyglÄ…da Twoje zapodasz linka ?
truska
Ja mam takie hula hop
Niestety bylo drogie
https://allegro.pl/kolo-hula-hop-anion-hoop...1327595531.html
ale jestem zadowolona 06.gif
A.L.
Kocurek dopiero zajrzalam. Dzieki za propozycje ale chyba wiecej zaplacisz za przesylke niz to warte jest icon_smile.gif
No chyba ze masz takie jak Truska podala w linku.

Truska, dziala serio????
Kocurek
Moje jest takie:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.