To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Madra dieta dla ciezarnych - czy ktos dysponuje takim cudem?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

PÅ‚acia
Mam ochote, ba ... nawet potrzebe, zadbac w obecnej ciazy o to aby jak najmniej przytyc.
Ponieważ mam i tak bardzo duza nadwage, a apetyt poki co mnie nie opuszcza chcialabym zaczac jakos madrze się odrzywiac. Siedze w domu ze starsza coreczka i nieustannie cos mnie gna w strone lodowki. Obawiam się ze na koniec 9 miesiaca będę gabarytow tejze lodowki. A zostalo mi jeszcze 4,5 miesiaca.
Mam wiec pytanie czy dysponujecie może jakimis dietami dobrze zbilansowanymi na okres ciazy, które pozwola dobrze rozwijac sie dziecku, a mnie przytyc absolutne minimum????
Żeby się wybrac po takie cudo do dietetyka niestety chwilowo mnie nie stac.
Wiec jeżeli mialybyscie jakies diteki dla ciezarnych to dajcie znac. BLAGAM!!!

Monika
julietta1977
https://www.poradnik.rodzinny.pl/opdn/opdn4.html

zajrzyj tutaj
PÅ‚acia
CYTAT(julietta1977)


Dzieki Julietta, poczytalam sobie i ... ja to wszystko wiem, tylko ciezko zastosowac. Prawde mowiac licze bardziej na jakies zestawy dietowe i opis co konkretnie jesc (tak jak dieta w ilosciach) coby za duzo nie przytyc. Ale dzieki icon_lol.gif

Pozdrawiam
MOnika
kasiarybka
Monika, nie mam dla Ciebie porady, ale napiszę Ci coś z własnego doświadczenia po prostu.

Kiedy zaszłam w ciążę po raz pierwszy, ważyłam 55 kg.. byłam szczupła, piękna i młoda icon_wink.gif ......przybyło mi 30 !!!!!!!!!!!


Długo zajęło mi zrzucanie tej nadwagi.
Moja pani doktor stwierdziła, że tak wielki przyrost wagi nastąpił nie tylko z,powodu dużej ilości jedzenia, ale i z powodu niedowagi, kiedy zaszłam w ciążę.

Druga ciąża, była już zupełnie inna.

Miałam sporą nadwagę jakieś 15/20 kg. przez 9 miesięcy p[rzytyłam 8,5 kg.
Wnioskuję, że stało się tak ponieważ moja nadwaga na początku była duża.

Już nie raz spotkałam się z takim zdaniem, że kobieta z nadwagą nie przybiera w ciąży zbyt wiele, z niedowagą natomiast może przybrać bardzo dużo.

To tylko takie moje przemyślenia icon_smile.gif
Pozdrawiam KR.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.