To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cudna sukienka!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiaaaaa


Normalnie ta sukienka rzuciła na mnie urok! To jest zdjęcie z rozdania Złotych kaczek 2010. Szukałam informacji gdzie kupiona albo przez kogo uszyta, ale nic nie znalazłam. Pewnie to niemożliwe, ale jakby ktoś wiedział, albo znalazł gdzieś w sklepie podobną, to dajcie znać. Wprawdzie teraz moja figura absolutnie nie nadaje się do tego typu kreacji, ale może kiedyś... 29.gif

Ps. A może ktoś umie taką uszyć? icon_smile.gif
jacek placek
Witaj!myślę,że dobra krawcowa uszyje takie cudo icon_smile.gif

faktycznie sukienka bardzo superowa no i P.Kasia też icon_smile.gif
ciepła
Katarzyna Glinka w sukience Paprockiego i Brzozowskiego

https://www.plejada.pl/17,40620,foto,,18881...ch,artykul.html

J.
kasiaaaaa
CYTAT(Ciepła @ Wed, 24 Nov 2010 - 19:13) *
Katarzyna Glinka w sukience Paprockiego i Brzozowskiego

https://www.plejada.pl/17,40620,foto,,18881...ch,artykul.html

J.


O jakżesz Ci wdzięczna jestem! Czyli jednak kiepsko szukałam w necie. 43.gif
użytkownik usunięty
Lubię ich sukienki. Jest w ich sklepie podobna ale nie identyczna (najczęściej celebrytki mają szytą indywidualną) https://butik.paprockibrzozowski.com/sukienka,112,2.html
kasiaaaaa
23.gif
Spodziewałam się kosmicznej ceny, ale jednak nie aż tak... Chyba trzeba będzie się wybrać do krawcowej...
Marta M
mi bardzo przypadła do gustu sukienka Herbuś z tejże imprezy
użytkownik usunięty
CYTAT(kasiaaaaa @ Thu, 25 Nov 2010 - 11:00) *
23.gif
Spodziewałam się kosmicznej ceny, ale jednak nie aż tak... Chyba trzeba będzie się wybrać do krawcowej...

No wiesz to "tylko" polscy projektanci, więc cena nie jest wcale jeszcze kosmiczna. W każdym razie myślę, że dobra krawcowa sobie poradzi, ale materiał musi być świetnej jakości, bo inaczej wyjdzie nijak.
kala101
Naprawde sukienka boska ale dobra krawcowa uszyje podobnÄ… za rozsÄ…dnÄ… cene icon_smile.gif
iwo1
Sukienka faktycznie cudna,chociaż wolałabym w innym kolorze
Bosanova
Jully, dziękuje stokrotnie za linka! icon_smile.gif
Sarenthiel
krój rewelacja, chociaż mam wrażenie, że fajniejsza by była gdyby była w kolorze dojrzałej wiśni co myślicie ?
agula1980
Mnie akurat podoba się czarna ale to dlatego, że lubię czerń icon_smile.gif
kasiaaaaa
Mi wydaje się, że kolor czarny dodaje tej sukience takiej dostojności i powagi.
Brigit
Ja mam słabość do sukienek w kolorze butelkowej zieleni. Pasują niemal do każdego typu urody i są takie żywe.
madziamama12
Od zawsze mam problemy z odpowiednim wybraniem sukienki, ale bardzo fajne propozycje podrzuciłyście, z pewnością skorzystam. Według mnie, najważniejsze jest, żeby kolorystycznie wszystko współgrało z butami, oraz torebką - diabeł tkwi w szczegółach!
muppet
Ja szukam czegoÅ› na wesele. Ale zastanawiam siÄ™ nad sukienkÄ… maxi.
kubasa1
Bardzo fajne sukienki weselne są tutaj icon_smile.gif Zresztą spójrzcie sobie same icon_biggrin.gif
Kathrinaa
Ja kupiłam sobie sukienkę na wesele w sklepie SENSISTORE.
bakapika
Ja od 5 lat zamawiam w e-sukienki.pl i dostałam od nich kod zniżkowy 10 złotych na zakupy którym mogę się podzielić. Mają fajne nowe modne sukienki weselne a kod zniżkowy to A8RDE5PD.
śrubka
Cudownych sukienek nie brakuje, teraz łatwo znaleźć coś naprawdę modnego. W sieci znaleźć można teraz wszystko, a wybór fasonów jest duży, choćby te sukienki: małe czarne czyli klasyka elegancji, które łatwo przejrzeć choćby na stronie Ceneo.pl. Jak szuka się ładnych i tanich sukienek, to chyba najłatwiej korzystać właśnie z takich serwisów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.