To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Worki próżniowe do odzieży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aj80
Dziewczyny gdzie można kupić worki próżniowe poza allegro? Mają absurdalne koszty wysyłki. Potrzebuję miejsca w szafie, czy one faktycznie się sprawdzają?
anita
sprawdzaja siÄ™, ja kupujÄ™ w tesco.
Tusia8
Chyba w jysku sÄ….
semi
w jysku są, ale nie takie odsysane odkurzaczem, tylko trzeba powietrze wycisnąć. są w leroy merlin ale absurdalnie drogie. w szczecińskim tesco nie było:(
trylinka
Oświećcie mnie proszę, do czego służą owe worki próżniowe?
semi
pakujesz w nie odzież czy pościel, odsysasz powietrze i całość po odessaniu zajmuje znacznie mniej miejsca niż przed.
Joanna 81
CYTAT(trylinka @ Wed, 24 Nov 2010 - 21:50) *
Oświećcie mnie proszę, do czego służą owe worki próżniowe?


sprawdzają się super, jak masz mało miejsca. Pakujesz pościel czy ibrania do worków, odsysasz powietrze odkurzaczem i masz drugie tyle ( przynajmniej ) miejsca np. w szafie. Można tak zakmnąć sezonowe ubrania, pościel czy koce. U mnie się sprawdzają.
Zerknij na zdjęcia z aukcji - https://allegro.pl/worki-prozniowe-na-posci...1318931484.html

aj80 moja teściowa kiedyś w leclercu w promocji kupiła icon_wink.gif można też tu - https://www.kdc.pl/pokrowce-prozniowe_p10679728.html
aj80
Ja bym chciała takie do odsysania odkurzaczem, wydaje mi się, że lepiej się odessie powietrze. Zajrzę może do tego tesco, a w jakich cenach są?
Tigerek
Ja kupuję dość duże, zdaje się że 50x85 czy 95. U mnie wielokrotnego użytku, super się sprawdzają - cena ok. 12 zł icon_smile.gif - większe około 15zł, ale mi nie pasują.
Agnieszka_82
Ostatnio kupiłam w Ikea - fajne, mocne worki, pakowane po 2 szt (cena bodajże 15 zł)
MamaJulki
a ja przez allegro icon_wink.gif za przesyłkę płaciłam tylko raz a worków było 23 icon_smile.gif
Agnieszka_82
MamoJulki a u kogo kupowałaś? może być na PW
Dobrej jakości są te worki ? Bo spotkałam się z takimi cieniutkimi które szybko się rozszczelniały icon_sad.gif
agnese
też poproszę na pw bo jak ja szukałam to przesyłka była masakryczna
co jakiś czas w lidlu sie pojawiają - mogę polecić
MamaJulki
worki się nie rozszczelniają, choć mam wrażenie, że lepsze są te większe 60x80 oraz wiszące w szafie, może źle coś zrobiłam przy małych 50x60...
no i dwa se zniszczyłam diabel.gif bo włożyłam ciuchy np spodnie z jakąś klamrą i klamra przedziurawiła worek... :/
no cóż - przestroga, że trzeba uważać icon_wink.gif generalnie fajne są i trzymają od czwartku
pw zaraz poślę
katarakta
Ja kupiłam kiedyś w Lidlu Po jakimś czasie mi jeden puścił. Muszę sprawdzic czy to nie zalapalo i teraz juz ok czy wadliwy.

Edit : Poprawlam literowke. Tak to jest pisac na telefonie i nie widziec okienka do pisania.
agnese
MamaJulki- dzieki
polukałam na allegro i doznałam szoku, bo już nie ma takich masakrycznych przesyłek, że za każdy dodatkowy worek po 4 zł
Edziia
Ja też jak zamawiałam, to zawsze z allegro. I nawet nie wiedziałam, że Tesco, Ikea, Lidlu można kupić- nigdy jakoś nie trafiłam, a może nie rozglądałam się zbytnio.
MamaJulki
no to jeszcze moja uwaga - te worki wiszące nie spełniają swojej funkcji, gdyż mają plastikowy wieszak, który nie wytrzymuje ciężaru - a worka wcale nie pakowałam jakoś bardzo...
rtonka
Ja kiedys kupilam na allegro i porazka. Ostatnio kupilam w realu akurat byla promocja i jakos jest bez porownania lepsza niz na allegro, jak ktoras ma niedalo real to zajrzyjcie bo warto.
green
Mam z Tchibo i są OK. Trzymają długo.

Kiedyś się skusiłam w Carrefourze i Tesco - do doopy są, jeden z Carrefoura rozpadł się przy rozpakowywaniu - odpadło to pokrętło.
agnese
rtonka - na jakim dziale znalazłaś worki?
ATeFKa
MamoJulki dasz mi namiary na tego sprzedawcę icon_wink.gif właśnie szukam czegoś, ale jest zatrzęsienie...
alka2008
ja moge polecić te ze sklepu [edit: moderacja] Dobrze trzymaja i nie są drogie.
luuiza
Ja zamawiam tylko stąd [edit: moderacja] i jestem bardzo zadowolona, kiedyś już nacięłam się na beznadziejne worki z allegro i myślę, że nie warto ryzykować, a lepiej kupić ze sprawdzonego źródła:)
Tigerek
Na litość wszelaką, kiedy w końcu ten profil przestanie wszędzie umieszczać reklamy? Najwidoczniej na tym zarabia icon_sad.gif
EdytaRola
jesli chodzi o worki prozniowe to sie przydaja, zawsze np. letnie ubrania mozna gdzies wyniesc zima i jest wiecej miejsca w domu, ale ja mam jakies bezmarkowe, kosztowaly grosze i daly rade
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.