To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fugi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnese
macie jakieś sprawdzone środki do czyszczenia fug - kolorowych
renata19750702
Domestos Grotbuster +szczoteczka do zębów icon_smile.gif Na opakowaniu pisze, żeby nanieść żel i po 5 minutach zmyć, ale z doszorowaniem szczoteczką efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania icon_smile.gif. Dla bardziej cierpliwych soda+szczoteczka icon_smile.gif
alcia
Potwierdzam wyżej wymieniony domestos rewelacja. Ja jeszcze myłam Cif aktifizz żółtym i tez po spryskaniu i pozostawieniu na chwile a potem przetarciu gabką ( tąką szorstką stroną) fugi zrobiły się ładne.
agnese
o dzieki icon_smile.gif to maż będzie się tym bawił - w moim stanie nie będe wdychać domestosu icon_razz.gif
mari_emzet
Środki HG dostępne w Castoramie icon_smile.gif
Jeżeli fuga cementowa to kerasilex liquido tez Casto.
aneea
Środek do czyszczenia fug z Lidla, w sprayu - kosztował kilka zł, a sprawdził się super
ale nie był to W5, tylko jakiś inny (chyba czerwone opakowanie, musialabym sprawdzić)




pcola
Magiczne gąbki np. Jana Niezbędnego, dostępne m.in. w sieci Rossmann icon_smile.gif
agnese
aneea- no wlaśnie wiele razy szukałam czy w lidlu coś jest an fugi i nie znalzłam, ale może dlatego, że ja skupiałam się bardziej na w5
goralka
z ekologicznych rozwiązań - podobno pasta z sody działa cuda. Nanieść na ściereczkę i pocierać. Niestety u nas nie sprawdzę, bo fugi białe 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.