To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sanki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olakinga
sezon zimowy się zaczął i czas na kupno sanek icon_smile.gif wbiłam allegro, sanki i.... masa różnych różniastych modeli a ja nie wiem które kupić; kiedyś były sanki i już a teraz ?? wow

sanki potrzebuję dla Miśki, czy warto kupić dla niej taki model z oparciem, pchaczem i śpiworkiem ????
bumbum
Też patrzyłam na te sanki i choć przykuwają uwagę to do mni nie przemawiają.Mniemam że Miśka już chodzi więc pewnie nie raz będzie chciała wyjść z sanek,pobiegać,porzucać śniegiem itp. więc jak usiądzie do śpiworka to bedzie cały brudny i mokry-chyba duży koc bardziej praktycznieszy.No i ten pchacz?-potrzebne to,chyba jednak wygodniej jest ciągnąć sanki pod górkę.

My zakupiliśmy na roczek Zuzki takie https://allegro.pl/metalowe-sanki-dzieciece...1336372775.html i póki co sprawdzają się rewelacyjnie.Są duże i dość ciężkie niestety ale oparcie jest odkręcane,z górek zjeżdża się szybko i fajnie się prowadzi.Takie same widziałam tez z pchaczem ale u nas to byłoba zbędna rzecz
krolewienka
CYTAT(olakinga @ Fri, 26 Nov 2010 - 08:45) *
sezon zimowy się zaczął i czas na kupno sanek icon_smile.gif wbiłam allegro, sanki i.... masa różnych różniastych modeli a ja nie wiem które kupić; kiedyś były sanki i już a teraz ?? wow

sanki potrzebuję dla Miśki, czy warto kupić dla niej taki model z oparciem, pchaczem i śpiworkiem ????



takie właśnie mamy. kupiliśmy Zuzi w ubiegłym roku. zdały egzamin bardzo, choć pchacz był nieużywany. śpiworek super. można go z tych naszych zdemontować, podobnie jak pchacz, więc nie ma problemu. zobaczymy jak będzie w tym roku, bo Zula już większa i może faktycznie będzie chciała więcej biegać. tak czy inaczej - ja jestem zadowolona icon_smile.gif
pati.n
My mamy z pachczem i z oparciem-super są. Nie chcieliśmy ze śpiworkiem, bo mala biegała, siadała, biegała itd to by się zbrudził, oparcie można demontować. My mamy drewniane. Dla małego dziecka suuuuper-ja jestem zwolennikiem pchania sanek, oczywiście można pchanie złożyć na dół (zdemontować też) i ciągnąć

edit: takie mamy, nawet pod górkę fajnie się pcha icon_smile.gif
dziadek sobie nie życzył publikacji icon_wink.gif



kasiaaaaa
Myśmy już w tamtym roku kupili młodej zwykłe sanki z oparciem i beż żadnych innych dodatków. Ubrało się ją ciepło i żadne koce ani tym bardziej śpiworki nie były potrzebne. Sanki egzamin zdały, więc myślę, że w tym roku tym bardziej zdadzą. icon_smile.gif

Ps. Ja pamiętam swoje pierwsze i jedyne sanki. Nie miały nawet oparcia i przeżyłam. 06.gif
alcia
My zakupiliśmy sanki jak Oliwia chodziła i też bez śpiworka bo ona z tych ruchliwych dzieci i więcej nieraz szła niż jechała. Mamy oparcie metalowe z mozliwością ściągnięcia. AAAA i co ważne mamy specjalne podnóżki, nad płozami, dziecko spokojnie może sobie nózki postawic jak siedzi okrakiem.
agnese
my mamy drewniane"biedronkowe" na potrzeby małego dziecka super, dla mnie wazne było oparcie i by można je zdjąć
- śpiworek tez uważam za zbedny - dla mnie gażdzet za który trzeba dopłacic icon_smile.gif
jak chcesz sanki przyszłościowe to wg mnie lepsze metalowe
ja na tych drewnianych zjeżdżam z dzieckiem, mąż też wieć sa wytrzymałe ale nie sądze by wiele sezonów przeżyły icon_smile.gif jak sobie przypomnę co my wyczynialiśmy będąc już trochę większymi dziećmi icon_smile.gif
gilly
Zwracaj uwagę na to aby sanki były porządne. Koniecznie z oparciem oraz amortyzowane ( bez oparcia są niebezpieczne ponieważ podczas jazdy dziecko może Ci polecieć do przodu). Kup również ciepły śpiworek.

Oczywiscie jeśli dziecko będzie starsze moze jeździć na sankach bez oparcia ( jednak 10 miesiećznego niemowlaka na pewno na sanki bez oparcia bym nie usadziłą ).
Zerknij tutaj:
https://www.asport.pl/k/818/sanki/

W sklepie jest spory wybór.
Dzony
Ja mogę poleciś od siebie https://e-sezon.pl/kategoria-produktu/sanki-dla-dzieci/ jak chcesz sanki dla bliźniaków albo dwuosobowe napewno znajdziesz.Poza tym takie sanki sprawdzą się lepiej niż dwie po jeden.Minusem może być to jak dzieci będą ciut większe i pchać takich pod górkę icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.