To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

suszarka do włosów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Chciałam kupić dla siebie jakąś suszarkę.Najlepiej taką która ma dosć mocny nawiew żeby szybko suszyła.Możecie coś polecić.
~Luna~
Mam takÄ… suszarkÄ™ z Philipsa.
Nie jest tania, ale naprawdÄ™ godna polecenia.
W podanym linku, suszarka jest w zestawie z dyfuzorem, ja mam bez dyfuzora i też świetnie się spisuje.
buniaaa
Ja mam suszarkÄ™ Remington Ionic 2000, jest super jak dla mnie.
gozar
CYTAT(anax @ Sat, 27 Nov 2010 - 12:26) *
Chciałam kupić dla siebie jakąś suszarkę.Najlepiej taką która ma dosć mocny nawiew żeby szybko suszyła.Możecie coś polecić.


Nie zawsze suszarka która ma mocny nawiew szybko suszy. Obecnie na rynku królują suszarki z jonizacją. Różnią się one od zwykłych tym, że rozbijają cząsteczki wody przy zwiększonym cieple suszarki a zmniejszonym nawiewie.

Ja mam dwie suszarki Vidal Sassoon ( moje ulubione) i każda jest inna. Jedna ma spory nawiew ( co bardzo lubię) i dodatkowo przycisk jonizacji, który moim zdaniem niewiele daje. Druga z kolei jest jonizująca dająca niewiele nawiewu ale potwornie dużo ciepła. Suszy w mig.
Agula9
Odświeżam temat bo mam dylemat, planuję zakup nowej suszarki z jaoniazją i zastanawiam się Philips czy Remington, możecie doradzić? O tej drugiej w necie jakoś opini za wiele nie ma, jednak jest trochę tańsza.
Jakie macie suszarki, czy możecie polecić?
zajÄ…c_Poziomka
Ja bym poszła w Remingtona. Sama mam od 9 lat icon_smile.gif wprawdzie bez jonizacji, ale suszy świetnie i nie mam z nią żadnych problemów
pomidorro
Rowenta- polecam firmę- suszarkę posiadam od 6 lat- bardzo intensywnie użytkowana.
Honey*
ja mam philipsa od 9 lat. z ta jonizacja
zmienilabym na nowszy model ale poczekam az sie zepsuje icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.