To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mikołaj nadchodzi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szczurki2
Proszę o radę. Co dla 5 miesięcznych bliźniaków. Mały drobiazg dla chłopca i dziewuszki.
m4rusia
zalezy od kasy jaką chce się przeznaczyć. Można kupic jakies grające zabawki (''pianinko'' z dźwiękami zwierzątek...) Kupiłam na wyrost dla trzymiesięcznej córki szwagierki, teraz mała ma pół roczku i od jakiegoś miesiąca własnie uwielbia wprost tę zabawkę. Jej mama błaga los o jak najszybsze wykończenie się baterii icon_smile.gif
kachaaa
Ja co prawda dla 11 miesięcznych bliżniaków chłopaków ale kupiłam Muke i Mule z IKEI
emilly
A może interaktywny stolik dla jednego, a drugiemu dziecku pchacz bądź interaktywną kierownicę do wózka ? Można kupić takie zabawki w idealnym stanie używane-małe dziecko nie rozróżnia przecież stanu zabawek icon_smile.gif (oby działały icon_wink.gif )
Ja swojemu szkrabowi prawie 5-miesięcznemu kupię pomarańczę z Tiny love i jakieś fajne ubranko.
alcia
A może jakieś klocki. Takie duże intraktywne i to wcale nie musza być fisher price czy inne firmowe. Albo klocki sensoryczne z fisher price a potem ktoś dokupi do tego jakąś zabawke. Klocki same w sobie tez są fajne i zajmujące.
szczurki2
Dzięki za pomoc. Myślałam o zabawce mój pierwszy owoc Tiny . Chyba jest kilka rodzajów . Więc dla każdego inna.icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.