To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry ortopeda dziecięcy poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
Poproszę
Dziękuję
basiau
Niezmiennie icon_wink.gif dr Sionek
Tu przyjmuje, z tym że ostatnio długo czekaliśmy na wizytę, zdarza się jednak, że ktoś wypada z kolejki i można się szybciej dostać. No i niestety prywatnie.
https://www.babkamedica.pl/?id=5&specja...nazwa=Ortopedia
marghe.
Dziekuję icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Też go polecam, zresztą jakoś większość lekarzy z babkamedica to jak dla mnie dobrzy specjaliści.
wiktore
potwierdzam- dr Sionek jest dobry!!! przyjmuje tez w Arce. www.cmarka.pl
kachaaa
a cenowo jak to sie kształtuje. Nie mam siły jechać aż do Wrocławia z Kutna do naszego więc poszukujemy w Warszawie lub Łodzi. Wrzaskun ma szpotawość ^15 dlatego potrzebujemy jakiegoś rozsądnego , spokojnego i dobrego ortopedę
Ammm
CYTAT(wiktore @ Mon, 29 Nov 2010 - 23:45) *
potwierdzam- dr Sionek jest dobry!!! przyjmuje tez w Arce. www.cmarka.pl


W Arce dr Sionek przyjmuje dzieci tylko do roku (starsze jeżeli były wcześniej pacjentami dr Sionka).
kachaaa
Termin na połowę kwietni ... masakra
pomóżcie może ktos zna innego ortopedę godnego zaufania
basiau
CYTAT(Ammm @ Thu, 13 Jan 2011 - 14:46) *
W Arce dr Sionek przyjmuje dzieci tylko do roku (starsze jeżeli były wcześniej pacjentami dr Sionka).


Jakieś nowe zasady obowiązują? Bo z Karoliną trafiliśmy do Sionka jak miała lat 9.
Ammm
Widocznie tak. Dzwoniłam w czwartek.

W Babce mam termin na 1 kwietnia.
kachaaa
nie znacie w Warszawie nikogo innego godnego polecenia oprócz dr Sionka ?
kww
dr Mirosława Bieniawska-Toczyska, przyjmuje na Bródnie.
Jako jedyna nie kazała nam się pakować w gorset, tylko korygujemy wszystko ćwiczeniami.
kachaaa
CYTAT(kww @ Fri, 21 Jan 2011 - 10:20) *
dr Mirosława Bieniawska-Toczyska, przyjmuje na Bródnie.
Jako jedyna nie kazała nam się pakować w gorset, tylko korygujemy wszystko ćwiczeniami.


tu przyjmuje https://www.zoz-brodno.waw.pl/przy_poborzanska.htm ?
to na NFZ czy prywatnie ?
kww
my chodzimy na NFZ
kachaaa
Będąc na liście rezerwowej udało nam się załapać i w piątek byliśmy . Lekarz faktycznie super, naprawdę rewelacyjne podejście . Wizytą zachwycona icon_smile.gif ale po Babka Medica spodziewałam się jednak większego "luksusu" a zastałam wąski korytarzyk ze schodami po których nijak dużego wózka nie wniesiesz ( dobrze że parasolkę miałam ale zasapałam sie wchodząc na górę i to nieźle) na górze to samo mały korytarzyk , nie ma gdzie wózka zostawić jak są 3 takie delikwentki to niemal fruwać trzeba, bródne lepiące zabawki a w pojemnikach na owe lepiące cosie piach. Szatnia mikroskopijna. Nie ma gdzie nakarmić malucha. Straszne niedbalstwo jak na prywatną poradnię. A wizyta dodam niemało kosztowała.
marghe.
CYTAT(kww @ Fri, 21 Jan 2011 - 11:20) *
dr Mirosława Bieniawska-Toczyska, przyjmuje na Bródnie.
Jako jedyna nie kazała nam się pakować w gorset, tylko korygujemy wszystko ćwiczeniami.

Kww, jakie ćwiczenia Wam polecono?
Gdzie ćwiczycie?
To Marysia ma kłopoty z kręgosłupem?
kaskal
[edit: admin]
kww
CYTAT(marghe. @ Wed, 13 Apr 2011 - 10:58) *
Kww, jakie ćwiczenia Wam polecono?
Gdzie ćwiczycie?
To Marysia ma kłopoty z kręgosłupem?


Tak, Mania ma skoliozę z rotacją i torsją kręgów.
dr Bieniawska zleciła ćwiczenia które pokazała jak wykonywać(już dwa razy mieliśmy częściowo zmieniane) plus dwa tygodnie rehabilitacji raz na pół roku(my w Damianie trafiliśmy na super rehabilitanta pracującego na tkankach miękich) gdzie Mania uczyła się wykonywania ćwiczeń a teraz codziennie w domu około godzinki.

p.s
Marghe jeśli masz ochotę to zadzwoń, dopowiem szczegółowo na ile będę potrafiła.
marghe.
Dziękuję.
Zadzwonię po długim weekendzie

Gaba też rotoskolioza. Prawdopodobnie ponad 30 stopni.
Na razie ćwiczymy metoda pressio i PNF. Zaraz ruszamy z basenem.
Nad turnusem rehabilitacyjnym myślimy bardzo poważnie. Tyle, że jeszcze nie wiemy dokąd wysłać gabiszona icon_smile.gif
Ammm
CYTAT(kachaaa @ Tue, 08 Feb 2011 - 00:30) *
Będąc na liście rezerwowej udało nam się załapać i w piątek byliśmy . Lekarz faktycznie super, naprawdę rewelacyjne podejście . Wizytą zachwycona icon_smile.gif ale po Babka Medica spodziewałam się jednak większego "luksusu" a zastałam wąski korytarzyk ze schodami po których nijak dużego wózka nie wniesiesz ( dobrze że parasolkę miałam ale zasapałam sie wchodząc na górę i to nieźle) na górze to samo mały korytarzyk , nie ma gdzie wózka zostawić jak są 3 takie delikwentki to niemal fruwać trzeba, bródne lepiące zabawki a w pojemnikach na owe lepiące cosie piach. Szatnia mikroskopijna. Nie ma gdzie nakarmić malucha. Straszne niedbalstwo jak na prywatną poradnię. A wizyta dodam niemało kosztowała.


Kachaaa, tam jest winda.

A mi wizytę z 1 kwietnia przełożyli na..... 23 kwietnia, czyli Wielkanocna Sobotę, z czego zdałam sobie sprawę 2 dni przed wizytą. A ponieważ nie mogłam to następną mam.....18 czerwca. Może z listy rezerwowej uda mi się załapać.
MAYKA
hejka
My tez chodzimy do doktora Okłota i z calego serca moge go polecic.
Ludek
CYTAT(kachaaa @ Sat, 22 Jan 2011 - 01:01) *
tu przyjmuje https://www.zoz-brodno.waw.pl/przy_poborzanska.htm ?
to na NFZ czy prywatnie ?


Toż to u nas pod nosem icon_smile.gif

Czy do ortopedy potrzebne jest skierowanie?
Blaszka12345
tak jak idziesz do ortopedy potrzebujesz skierowanie
Ludek
I znając życie nie może to byc skierowanie od prywatnego lekarza.
Pysio
CYTAT(Ludek @ Wed, 24 Oct 2012 - 10:56) *
I znając życie nie może to byc skierowanie od prywatnego lekarza.


Ludku, my tam chodzimy, do tej doktor.
Niestety skierowanie musi być z przychodni, nie od prywatnego lekarza.
I niestety najpierw musisz mieć skierowanie, a później zapisywać się na wizytę bo oni chcą jakieś dane ze skierowania. Na wizytę się czeka koło 2 m-cy.

tel. do przychodni na Pobożańskiej 225198510.
Ludek
CYTAT(Pysio @ Wed, 24 Oct 2012 - 13:32) *
Ludku, my tam chodzimy, do tej doktor.
Niestety skierowanie musi być z przychodni, nie od prywatnego lekarza.
I niestety najpierw musisz mieć skierowanie, a później zapisywać się na wizytę bo oni chcą jakieś dane ze skierowania. Na wizytę się czeka koło 2 m-cy.

tel. do przychodni na Pobożańskiej 225198510.


No własnie. mamy skierowanie, ale od lekarza z Luxmedu. icon_sad.gif
Ale za to Pani doktor przyjmuje równiez w Luxmedzie, ale nie wiem dlaczego nie udaje mi sie zapisać przez rejestrację na stronie www.
Nic, musze zadzwonić.
marghe.
CYTAT(Pysio @ Wed, 24 Oct 2012 - 13:32) *
Ludku, my tam chodzimy, do tej doktor.
Niestety skierowanie musi być z przychodni, nie od prywatnego lekarza.
I niestety najpierw musisz mieć skierowanie, a później zapisywać się na wizytę bo oni chcą jakieś dane ze skierowania. Na wizytę się czeka koło 2 m-cy.

tel. do przychodni na Pobożańskiej 225198510.

My czekałyśmy krócej.
Ludek
Udało mi się zapisać w Luxmedzie, po wielkich bojach na 09.11, w Al. Stanów Zjednoczonych. Na początku proponowano mi termin pod koniec listopada.

Pani dr przyjmuje również w Mariocie i tam wolne terminy były od 9.11 i było ich dużo (ponad 30 w okresie od 09.11 do 16.11). Do tego lokalizacja dużo bardzije mi pasuje. W końcu po wielkich bojach udało mi się zapisać Młodą na 9.11, ale w Al. Stanów Zjednoczoncy, do tego w śodku dnia, więc Diana do szkoły nie pójdzie, a ja muszę wziąć urlop.
Przyznaję, że jestem lekko zdziwiona podejściem. "Superzwisior" powiedział mi, że dzieci przyjmowane są w pAl. St. Zjedn., choć w zasadzie nie ma żadnych przeciwskazań formalnych, żeby dziecko zapisać w Mariocie, ale system mu nie pozwala, więc mnie nie zapisze. Jedyne co mi się udało to wcześniejsza wizyta w Al.St.Zjen.
No nic, spróbuje zdobyć skierowanie i leczenie kontynuować na Poborzańskiej, szczególnie, że do przychodni mam może 50 m. 06.gif

katiek
Ludek my też do Bieniawskiej-Toczyskiej chodzimy. A ostatnio na wizytę czekałam 3 tygodnie tylko dlatego że chciałam po 16-tej
Ludek
CYTAT(katiek @ Fri, 26 Oct 2012 - 23:16) *
Ludek my też do Bieniawskiej-Toczyskiej chodzimy. A ostatnio na wizytę czekałam 3 tygodnie tylko dlatego że chciałam po 16-tej


No to podpadziocha, nawet na kawę nie wpadłaś. nienie.gif
katiek
Przecież ja kawy nie pijam.
A ciebie i tak w domu nie było, bo wyjechana byłaś icon_wink.gif
mama-karkar
[edit: admin]
AnnaButek
Hej, jakbyście szukali dostępnych ortopedów (prywatnie) to osobiście polecam lekarza Zaboklickiego. Umówicie sie przez strone medistore.com.pl/ortopeda-dzieciecy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.