To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Strach przed najgorszym :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ja
Mam śluzowato krwistą wydzielinę z odbytu. Kobiety, to na pewno rak jelita. Boję się. Dzieci małe, młody mąż...Jutro lekarz...
malinowa i Malina
Albo masz hemoroidy.
Małgoś.dz
A czasami przy zaparciach mogą popękać naczynka.
Po co zakładać od razu czarne scenariusze?
To na pewno nic poważnego i jutro po wizycie odetchniesz z ulgą. icon_rolleyes.gif
Anuk
Hej Anonimie,
nie martw się na zapas. Z pewnością to nie jest to o czym mówisz. Myśl raczej , że to zwykłe hemoroidy i będzie dobrze. Chwała Twojemu rozsądkowi, że tak szybko idziesz do lekarza icon_smile.gif Będzie ok.
Beata Białystok
Ja, daj znać co powiedział lekarz.
Anetka
Halo, halo co Ty opowiadasz icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Hemoroidy.
Jedz więcej warzyw, owoców, pij dużo płynów.....
Nie chodz do fast food-ów icon_exclaim.gif
A Ty odrazu rak.
Pozytywne myślenie, a przede wszystkim dbanie o siebie czyni cuda
i.
Byłaś u lekarza? Ja miałam nie tylko to o czym piszesz, ale u mnie po prostu krew lała się strumieniami. Okazało się, że to hemoroidy i pęknieta szczelina.
Ja
Nie mam hemoroidów. Ból brzucha od 1.5 miesiÄ…ca i bÅ‚Ä…kanie siÄ™ po gabinetach lekarskich- po wtorkowej sensacji gastroenterolog bez namysÅ‚u wysÅ‚aÅ‚ mnie na kolonoskopiÄ™ (doskonale wiem na czym to polega i cóż... badaÅ‚ mnie per rectum, wiÄ™c zniosÄ™ i to, ważne żebym byÅ‚a zdrowa) do szpitala. Colitis Ulcerosa susp. Nie napawa mnie to optymizmem, bo Å‚acinÄ™ rozumiem…
Dzięki Wam za kontakt
Marghe
łaciny nie znam ale z włoskiego :
Colite - to zapalenie jelita grubego
a Ulceroso - to owrzodzony
susp - to prawdopodobnie sospetto- czyli podejrzenia....
Zatem, na zdrowy rozum wychodzi mi, ze podejrzewaja u Ciebie owrzodzenie jelita grubego. A wrzody to nie rak. Dobrze myślę?
A lekarze co mowiÄ…?
M.
Ja
Tak, wiem, że colitis ulcerosa to wrzodziejące zapalenie jelita grubego, na razie podejrzenie... No lekarze na razie nic na to, bo pójdę na to badanie wkrótce i okaże się czemu krew i czemu boli. Czemu morfologia w dolnej normie i czy może jeszcze coś... Mam dość. Młoda jestem kurde i nie chcę nawet myśleć o najgorszym, ale wiadomo- samo się nasuwa.
Pozdrowienia
Ja
Marghe
Nie myśl od razu o najgorszym . Wrzód to wrzód, wrzody sie leczy.

M.
malinowa i Malina
Jak masz krwawienia to nic dziwnego, że morfologia w dolnych granicach. Wiem, że póki nie zobaczyszto strach nie przejdzie. O, jak ja dobrze znam to uczucie. U mnie niestety sprawdziło sie dwa razy. Jak by nie było, najwazniejsze że cos robisz, a nie chowasz głowę w piasek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.