To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rower treningowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tamara79
Mam ochotę na rower, ale ochota mi przeszła po przejrzeniu ofert. Ceny sa zabójcze, a ja mam do dyspozycji najwyżej 200zł. Znacie się może a tym sprzęcie, co to znaczy, że rower jest magnetyczny i czy jest wart swojej ceny?
Jakie macie rowerki w domu, co polecacie?
buniaaa
Kanuś swego czasu śledziłam oferty, czytałam opinie i opisy, wtedy zdecydowana byłam na magnetyczny (chodzi chyba o mechanizm icon_wink.gif )
Będe śledzić temat razem z Tobą jakie rowerki polecają użytkowniczki, też bym chętnie dosiadła jakiś 29.gif
Agga
Ja kupiłam sobie rowerek jakieś dwa lata temu,a używałam może z miesiąc icon_wink.gif . Potem bawiła się na nim przeważnie Natalka,a teraz mam w planach wynieść go do piwnicy. Coś nie miałam silnej woli i samozaparcia 04.gif .
buniaaa
CYTAT(Agga @ Mon, 29 Nov 2010 - 22:22) *
Ja kupiłam sobie rowerek jakieś dwa lata temu,a używałam może z miesiąc icon_wink.gif . Potem bawiła się na nim przeważnie Natalka,a teraz mam w planach wynieść go do piwnicy. Coś nie miałam silnej woli i samozaparcia 04.gif .

A jaki masz? może odsprzedasz? 29.gif
Agga
CYTAT(buniaaa @ Mon, 29 Nov 2010 - 22:55) *
A jaki masz? może odsprzedasz? 29.gif



Mam takie zwykły,chyba zapłaciłam 179 zł. Odsprzedac to bym mogła,tylko przesyłka by się nie opłacała.
buniaaa
Agga fakt, przesyłka by się nieopłacała :/ ale fajny taki malutki icon_wink.gif
Tamara79
Agga a jak się sprawował,co za firma?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.