To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

farma ewentualnie zoo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

buniaaa
Przeszukałam chyba wszystko i nic niestety nieznalazłam dla mojego chrześniaka prawie 2letniego. Jego mama podpowiedziała o zwierzętach tylko większych i żeby się nie rozsypały zaraz, najlepiej żeby to były krowy, konie itp.
Proszę pomóżcie gdzie można takie coś znaleźć bo wszystko co do tej pory znalazłam to malutkie i takie sobie.
Fragosia
A może Farma WADERA?
anax
a lego duplo
buniaaa
Fragosia wadera fajna jako farma ale zwierzaki nieciekawe
a co do duplo anax to te zwierzaki nie aż takie duże a poza tym nawet gdybym wybrała to kurcze musiałabym tego nakupić aby skompletować mu tą wieś a one tanie nie są ...
Czekam jeszcze na propozycje.
A może wie jakiej wielkości są zwierzaki w farmie Little People mali odkrywcy?
bb
CYTAT(buniaaa @ Tue, 30 Nov 2010 - 15:32) *
A może wie jakiej wielkości są zwierzaki w farmie Little People mali odkrywcy?


My mamy wiekowa farme z Little People wlasnie, postacie i zwierzatka sa masywne, kilkucentymetrowe- moge wieczorem zrobic zdjecie pogladowe. Nasza Zoska dostala wlasnie na 2 urodziny.
buniaaa
CYTAT(bb @ Tue, 30 Nov 2010 - 14:59) *
My mamy wiekowa farme z Little People wlasnie, postacie i zwierzatka sa masywne, kilkucentymetrowe- moge wieczorem zrobic zdjecie pogladowe. Nasza Zoska dostala wlasnie na 2 urodziny.

o super, cyknij fotkę jeśli możesz żebym miała wyobrażenie wielkości.
bb
Voila, wyobrazenie wielkosci w zestknieciu z pasta do zebow dla dwulatka icon_wink.gif
Jakosc zdjecia dyskusyjna ale nie bateria siada- przepraszam.


buniaaa
bb dzięki za zdjątko, już mam jakieś wyobrażenie i teraz się zastanawiam
Agnieszka AZJ
IKEA ma pluszową farmę i zestaw pluszowych zwierząt - tylko że wg. mnie te zwierzaki nie są w stanie stać o własnych siłach 21.gif
cydorka
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 01 Dec 2010 - 09:45) *
IKEA ma pluszową farmę i zestaw pluszowych zwierząt - tylko że wg. mnie te zwierzaki nie są w stanie stać o własnych siłach 21.gif

potwierdzam
dzieć dostał toto od dziadków i praktycznie żadne ze zwierzątek nie stoi samo
więc mój dzieć twierdzi, że one się pasa na łące i leżą

a co do ludzików
mamy dokładnie takie jak bb pokazała
ukochane mojego syna
odziedziczył podstawowy zestaw po bracie a ja mu na allegro dokupiłam używane różne
czasem w zestawie czasem na sztuki
cyd
buniaaa
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi
pati.n
https://allegro.pl/farma-zestaw-zwierzatek-...1331428909.html takie znalazłam na all przez przypadek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.