To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Karpacz czy Szklarska Poręba

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

amore
Witam ,dziewczyny poradźcie!Od kilku lat jedżę do Zakopca, teraz latem chciałabym pojechać do jednego z tych miast.Nie wiem gdzie lepiej.Córka po chodzeniu po górach uwielbiała popołudniami spędzać czas na Krupówkach(niestety),teraz też chciałaby czas po wędrówkach górskich spędzać w miejscu gdzie się coś dzieje.Na pewno nie będzie tak jak na lubianych przez nią Krupówach,ale może w jednym z nich jakaś namiastka;)No i podczas deszczu,żeby było co robić.Wiemy ,że szlaki górskie są tam ciekawe,dlatego wybór padł właśnie na te miejsca.Córka ma 11 lat,więc poradźcie gdzie??
amore
Nic nie doradzicie?tym razem chodzi o zimÄ™ 29.gif
basiaw
Ja dalej jestem za szklarskÄ… na zimÄ™ icon_smile.gif
amore
CYTAT(basiaw @ Tue, 23 Aug 2011 - 23:52) *
Ja dalej jestem za szklarskÄ… na zimÄ™ icon_smile.gif

To myślę ,że zdam się na Ciebie 04.gif
Matrusza
Ja również oddaje głos na Szklarską.

A masz jakiÅ› fajny namiar lokalowy w Zakopcu (czytaj niedrogi w miarÄ™ przyzwoity)?
Bo my byliśmy dwa razy na Kalatówkach (było piekielnie drogo ale miejsce dla dzieci super) tyle, że kompletnie omijało nas życie wieczorne icon_wink.gif Teraz chcielibyśmy coś na dole - dziecko starsze już...
amore
Polecam Szarotkę na Zamoyskiego ,noclegi ok 40 zł za os.Byłam tam 2 krotnie,zawsze bardzo zadowolona .Tel.660447373
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.