To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kubek termiczny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Możecie mi polecic coś?na allegro zatrzęsienie, ceny od kilku do kilkudziesięciu złotych. nie wiem jaki kupić. Powinien być przyzwoity.
ewabi
Lifeventure Thermal Mug w wersji z ustnikiem lub bez.
Niezwykle szczelny i długo trzyma temperaturę. I jeszcze do tego ładny (zwłaszcza ten bez ustnika). W sumie ma same zalety.
gozar
emi - ale jaki chciałabyś? bidon niekapek, czy zwykły? Z silikonową słomką czy raczej twardy ustnik?
Moje dzieci od początku piły z niekapka z gumową słomką. Mają Tommee Tippee i z NUka
semi
o rety, ja dla męża 06.gif 04.gif . Nie musi być niekapek 06.gif
gozar
O żesz ty 04.gif
Agnieszka AZJ
A ja szukam dla siebie icon_smile.gif

Miałam jeden z "Duki", ale śmierdział plastikiem i pić się z niego nic nie dawało 21.gif Wyrzuciłam.

Podobno niezłe są ze "Starbucksa" - tak w każdym razie twierdzi Ania, która chcilaby dostać taki pod choinkę icon_wink.gif

szantrapa
Emi, ja kupiłam A. pod choinkę, znaczy nie ja a Mikołaj. zdecydowałam się na Laken, kubek i termos ( termos fajny, ma dwa korki), muszę jakoś ratować mojego kierowcę icon_smile.gif Już je mam w domu i oglądała je moja siostra, specjalistka icon_smile.gif od tego typu spraw. Mówi, że bardzo dobra firma, solidny, faktycznie estetyczny, i właściwie czepnęła się tylko do jednej rzeczy, nie ma przykrywki na gwint, znaczy powiedziała, że u niej odpada, bo w torebce się wyleje, ale jak dla A. który będzie go miał w aucie 15 godzin na dobę, zdaniem mojej siostry wybrałam dobrze. Więc jeśli ma być w uchwycie na kubki w aucie to polecam, ale jeśli będzie zmieniał pozycje, to patrz, żeby miał gwint icon_smile.gif
agnese
ja mam fiorda nansena - ciepło trzyma ładnie tylko raczka jest taka sobie bo się śrubki luzują
moko.
A o jakiej pojemności?
Mam TatonkÄ™ i Stanleya i sobie chwalÄ™.
Adriannna
My mamy takie. Zadowolona jestem z niego bardzo. Swietnie trzyma temperature, wygodny w noszeniu, latwy w czyszczeniu...w sumie wg mnie nie ma zadnej wady...no moze poza cena. Ale jak ma sluzyc na dluzej to mysle, ze naprawde warto.
moko.
O tak Adrianna - ten kubek jest świetny - sprezentowaliśmy taki mojemu teściowi i sobie chwali bardzo.
semi
dzieki dziewczyny. chyba kupię taki polecany przez Adriannę, będzie pod choinke jak znalazł.
tissaia
emi - dziękuję za inspirację! Gdybyś nie zadała tego pytania pewnie w życiu nie wpadłabym na to, że to wprost idealny prezent pod-choinkowy dla mojego M. icon_smile.gif
semi
icon_smile.gif
monte
Gdyby ktoś szukał wersji w skromniejszej cenie polecam taki - ma gwint, nie śmierdzi plastikiem i eksploatowany codziennie dobrze się sprawdza. Wolałabym, żeby dawał się myć w zmywarce, ale to jedyna wada, jaką na razie dostrzegłam.
mamami
O widzisz Monte fajnie że piszesz o tych z Dolce Gusto, bo co robię zamówienie na kawę to sie nad nimi zastanawiam, bo mi sie podobają. Skoro są fajne to zamówię i sobie i mężowi memu kochanemu icon_smile.gif
semi
Monte, a długo trzyma ciepło?
monte
Mamami, jak masz ten ekspres, kubek jest naprawdę genialny bo ma miarkę na wszystkie rodzaje kawy i nie trzeba "na oko" odmierzać np. mleka. Tym bardziej polecam!

CYTAT(emi @ Fri, 03 Dec 2010 - 14:10) *
Monte, a długo trzyma ciepło?


Hmmmm... A zdefiniuj "długo?" icon_wink.gif

Tak naprawdę trudno mi powiedzieć bo zawsze rano robię sobie kawę do samochodu i wypijam ją po drodze, w korkach (jadę mniej więcej 45 minut). Nigdy nie próbowałam zabrać jej sobie na później, czy użyć kubka jako termosu. Poza tym nie lubię pić bardzo gorących napojów i celowo studzę je trochę.

Nie pomogłam, prawda? icon_lol.gif
mamami
Monte super, w takim razie na pewno sobie zamówimy icon_smile.gif Dzięki.
semi
pomogłas, pomogłas:). rozumiem, ze po tch 45 minutach całkiem lodowate nie jest?
użytkownik usunięty
Ja mam z coffee heaven i jest genialny (srebrny z różowym bądź zielonym wzorkiem i guzikiem, który naciska się żeby się napić) To pierwszy kubek, który mogę nosić w torebce i się nic nie wylewa, nic nie cieknie. Długo trzyma ciepło, nie czuć plastiku. Naprawdę fajny.
andrutka
Podbijam temat. Na co zwracać uwagę szukając kubka?
Honey*
podnosze temat
potrzebuje kubka dla dziecka 3,5 letniego. potrzebny nam do przedszkola. poniewaz chodzi do przedszkola bez zywienia ja musze mu dawac cos do picia i jedzenia.
Jak bylo cieplo pil soki kubusia. teraz wolalabym zeby pil cos cieplego.
potrzebny nam kubek taki zeby nie przeciekal i zeby sie nie wylewalo kiedy jest zamkniety. by sie latwo zamykal i otwieral. poleccie cos.
ktos polecal bergnera. czy taki bedzie dobry czy lepszy ten?
Truśka
Ja ostatnio wywaliłam kubki Bergnera, bo przeciekały. A nie były zbyt dużo używane.
Honey*
to bylo w innym watku o kubkach
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry9148946
Tigerek
Mi najlepiej sprawdziły się te z Biedronki. Szczelne i bardzo długo trzymają ciepło, o czym się boleśnie ostatnio przekonałam, jak poparzyłam paszczę herbatą zaparzoną 2 h wcześniej icon_smile.gif
Honey*
ale teraz chyba nie ma w biedronce icon_smile.gif
Pilawianka
Kilka miesięcy temu, wygrałam kubek Contigo. Dokładnie taki
Trzyma ciepło aż za dobrze. Nie cieknie i jest wygodny do mycia. Sama pewnie bym go nie kupiła.

Od kilku lat mam kubek z Biedronki, który był o wiele tańszy i spisuje się równie dobrze. Nie ma co prawda takich zabezpieczeń przed przypadkowym rozlaniem, ciepła nie trzyma aż tak długo ale wystarczająco.

Kubek z Tchibo to najgorszy kubek jaki miałam. Nie cieknie ale ciepła też nie trzyma.
agak
CYTAT(Pilawianka @ Wed, 03 Dec 2014 - 10:06) *
Kilka miesięcy temu, wygrałam kubek Contigo. Dokładnie taki
Trzyma ciepło aż za dobrze. Nie cieknie i jest wygodny do mycia. Sama pewnie bym go nie kupiła.

Mam taki sam. Większość dnia spędzam w aucie i ratuje mi życie icon_wink.gif Długo trzyma ciepło i czasami trzymam go w torebce. Wart swojej ceny bo prawie codziennie kupowałam gdzieś kawę więc właściwie w ciągu miesiąca się zwrócił.
Honey*
kupiłam jakis czas temu kubek w biedronce. czy mozna go myc w zmywarce?
on jest chyba ze stali nierdzewnej. a jesli nie kube to czy chociaz zakrętke mozna do zmywarki wlozyc?
kuna87
Kupiłam kiedyś w jakimś supermarkecie, na próbę.
I w sumie dobrze że nie kupowałam jakiegoś droższego bo u nas pawie w ogóle się nie sprawdza icon_wink.gif
Brigit
Mam kubek termiczny kupiony na allegro, ale niestety uszczelki nasiąknęły już zapachami i muszę go wyrzucić.
Yomka
W Auchan sÄ… Å‚adne, pojemne i tanie.
Mięta
Niby jest to taki mały drobiazg, jednak polecam postawić tutaj na dobrą jakość. Porządny kubek będzie bardziej wytrzymały oraz napój nie będzie się z niego rozlewał... To bardzo ważne.
Wybierając odpowiedni kubek, należy zwrócić uwagę na jego parametry użytkowe. Możemy również kierować się renomą producenta.

Dobrze jest wybrać kubek stalowy, będzie obojętny chemicznie oraz jednocześnie bardzo wytrzymały

Zerknijcie sobie do tego sklepu. Obecnie w sklepie są niezłe promocje na dobre marki kubków termicznych. https://www.centrumjachtingu.pl/pol_m_SPRZE...ermosy-362.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.