To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cerazette a tycie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rtonka
Urodzilam niedawno wiadomo przytylam ale zeszlam z waga szybko w dol, odkad biore tabletki 20sztuk waga skoczyla mi do gory, niemoge sie zapiac w spodnie w ktorych po porodzie chodzilam i wogole czuje sie ,,napompowana" czuje ze wszedzie mi przybylo. Tabletki biore narazie bo niedlugo mam miec zakladana wkladke. Ktoras z Was tez przytyla biorac te tabletki?
As-ia
Po urodzeniu Luizy gin. zaproponował mi te tabletki, już po pierwszym opakowaniu czułam się ciężej , zaś w trakcie brania drugiego nadmiar kilogramów było widać już gołym okiem.Także szybko zrezygnowałam z ich przyjmowania .
naples
Które to Twoje opakowanie? Jeżeli dopiero początek, czyli okres adaptacyjny organizmu, który trwa trzy miesiące, to tak może się zdarzyć. Jednakże być może tabletki po prostu Ci nie służą i zatrzymują wodę w organizmie, stąd uczucie pełności, dodatkowe kilogramy. Poza tym każdej z nas organizm jest inny i różnie reaguje na stosowanie hormonów.
Marta M
biorę już ok 8 miesięcy,nie przytyłam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.