To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

NEOCUBE MAGNETYCZNE KULKI NEODYMOWE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnese
ma któraś?
czy firma ma znaczenie? a najlepiej polecie sprawdzone icon_smile.gif i ogólnie czy fajne są
Truśka
Fajne są icon_wink.gif Co do firmy to kupowałam w XinXin. Nie wiem jak inne
bumbum
agnese nawet nie wiem "z czym to się je i po co służy" 29.gif
Aga H
Aga - dzięki - już wiem, co sobie kupię na święta icon_biggrin.gif

I zamówię trochę magnesów do szkoły, bo już mi wszystkie ukradli...

Truśka - korzystam z linka podanego przez ciebie - ceny znośne, zwłaszcza, że trzeba trochę tego kupić.
Truśka
CYTAT(Aga H @ Wed, 08 Dec 2010 - 20:30) *
Truśka - korzystam z linka podanego przez ciebie - ceny znośne, zwłaszcza, że trzeba trochę tego kupić.

To cieszę się, że link się przyda.
agnese
kulki sa super - bawi się cała rodzina icon_smile.gif nawet nei wiedziałam, ze taki małe kuleczki mogą dać tyle radości, ale ja nie polecę sklepu podanego przez Truśka, zamówiłam kulki 10 grudnia a dostałam je 5 stycznia 37.gif o szczegółach juz nie będę pisać, ale w firmie nie znają słowa przepraszam chyba a tyle by mi do szczęścia wystarczyło, gdyż jestem w stanie zrozumieć, iz pomyłki się zdarzają
mamami
My też się zapamiętale bawimy kulkami. Michał zamówił sobie po prostu na allegro, zestaw 216 sztuk. Frajdę ma cała rodzina i wszyscy goście, którzy do nas przychodzą.
szczurki2
Ale bomba. szkoda że Maria taka mała:)>Chętnie bym się pobawiła.
Zuzia
Hm... te kulki przypominajÄ… mi nieco pankolinÄ™, w magnesowym wydaniu 03.gif.
tatahubert
Znajomy ma te kulki. Z tego co widziałem i miałem okazję chwilkę z nimi pomajstrować, jest to naprawdę fajna zabawka, którą ciężko się znudzić.

Ale czy czasem nie ma na to jakichś ograniczeń wiekowych? A zresztą: są takie rzeczy, które kupuje się dla synów, a bawią się nimi ojcowie, więc nie będę narzekał icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.