To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

biustonosz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milly
to będzie prawie reklama. Znaczy właściwie to zobaczymy za jakiś miesiąc, czy warto było, ale zdradzę Wam że wczoraj udałam się do sklepu genialnej pani co to staniki dobiera.
Faktycznie, pani spojrzała i powiedziała: 80D. Mnie, mnie, która całe życie wbijała się w ogólnopolskie 75B kazała nosić stanik w rozmiarze D.
Do tego pokazała jak robić specjalistyczne ćwiczenia, co by się "bułek" podramiennych pozbyć, jak odpowiednio zakładać stanik, i na czym polega sekret odpowiedniego dobrania biustonosza z fiszbinami.
Wyszłam ze sklepu z dwoma okropnymi stanikami typu prawie beret, do noszenia w najbliższym miesiącu. Całą baterię stanikową z szuflady mam wyrzucić do kosza na śmieci icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif A po miesiącu zjawić się na kontrolę oraz celem wybrania nowego stanika. (Okropny beret kosztował w sklepie o 20 zeta więcej niż na www.biust.pl, co sprawdziłam natychmiast po powrocie do domu).

Tyle informacyjnie
pozdrawiam
Milly Co To Będzie Miała Biust Piętnastolatki Niebawem
kasiarybka
CYTAT
okropnymi stanikami typu prawie beret


O MILI icon_sad.gif
Wypraszam sobie !!

To co ja mam powiedzieć ?
Ja która noszę 75 DD/E ?? !!!



NAMIOTY ?
Edi Zet :)
Milly, trzeba było sobie tym postem wcześniejszym o berecie przyszłości nie przepowiadać. No i teraz masz coś chciała. Edi
wink.gif
Małgoś.dz
Edi ma rację. icon_wink.gif Sama sobie te berety naraiłaś. icon_mrgreen.gif

Dobra, Milly, podziel się może wiedzą na temat ćwiczeń antybułowych, bo ja szczerze zainteresowana jestem.
milly
Trudna spawa, z przedstawieniem ćwiczeń w piśmie wink.gif ale spróbujmy.
4 palce prawej ręki (bez kciuka) kładziesz na bułce i masujesz (w poziomie), właściwie to nie jest masowanie, tylko takie przesuwanie dłoni (z bułką) raz w prawo raz w lewo.
Zakładanie stanika: zwijasz rękę w pięść, dwoma palcami (wskazujący, kciuk) łapiesz za 3 mm końca stanika (fiszbiny) na dole, na środku, pociągasz w dół i jednocześnie przyciksz pięść do żeber, drugą ręką przesuwasz bułkę z piersią do środka, następnie podciągasz ramiączko i następnie poprawiasz miseczkę (na górze), puszczasz dół.
ufffff mam nadzieję, że w miarę jasne
aaaa, ramiona luźno opuszczone trochę do przodu - to ważne
milly
Przysięgam, już nie powiem nic o beretach, namiotach, stelażach tudzież innych icon_mrgreen.gif
Małgoś.dz
Opis nakładania stanika nieco skomplikowany. icon_rolleyes.gif
Ale masowanie buły skumałam. icon_wink.gif Jednak mam pytanie dodatkowe: czy ramię masowanej buły powinno być podniesione do góry czy opuszczone do dołu (czyli w pozycji spoczynku)? icon_rolleyes.gif
milly
ramię masowanej buły opuszczone bezwładnie powinno zwisać nieco do przodu

booszzzzzzz
addera
To ja jeszcze w kwestii zakładania stanika.
Kiedyś pani w jednym sklepie z bielizną uświadomiła mi, że po zapięciu biustonosza należy się swobodnie nachylić do przodu (taki półskłon), żeby piersi same się ułożyły w miseczkach wink.gif
Sprawdziłam, testuję codziennie i to działa, tzn biustonosz leży lepiej icon_lol.gif
milly
a widzisz, ile pań tyle zdań
icon_mrgreen.gif
Małgoś.dz
A ja nie mam zdania, bo osobiście nie mam co układać w staniku. No chyba, że te buły... icon_rolleyes.gif
CrazyMary
Małgosiu, moze poszukamy w Trójmieście takiej cudownej pani?....Bo ja też chcę...
Milly, a jaki ma być efekt po miesiącu? Nowy rozmiar stanika, mniejszy czy większy? icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.