To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Drobiazg dla siostry chrześniaka - co kupić

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tigerek
Dziewczynka ma 3 lata i 2 miesiące, ale zwykle lekko wyprzedza rówieśników. Zastanawiam się, w jakiej kategorii szukać icon_wink.gif icon_question.gif Nie chcę kupować oklepanej maskotki, lali czy puzzli, które dostała ode mnie poprzednio icon_wink.gif

To nie ma być prezent świąteczny czy mikołajkowy, tylko taki przy rzadkiej wizycie - na Sylwestra odwiedzam swojego niedawno narodzonego chrześniaka i nie chcę, żeby dziewczynka była zazdrosna czy czuła się odrzucona czy pominięta icon_wink.gif
Joanna 81
może kolorwanka z naklejkami ? kupiłam córce taką, która ma 80 stron, na każdej stronie duży obrazek do pokolorowania i naklejenia znaczek z tym samym obrazkiem. Moja córka się ucieszyła, koszt 9 zł icon_wink.gif
No chyba że chcesz coś droższego, to może jakąś grę edukacyjną?
skanna
Kupiłam w smyku fajne markery do rysowania w kąpieli - młoda rysuje na wannie i kafelkach, a potem się to pięknie gąbką i wodą zmywa. Komplet 6 markerów - ok.22 zł.
Tigerek
O popatrz - fajny pomysł i jedne i drugi - na malowanki nie wpadłam, a mam parę "luźnych" od przekazania dalej kupionych " w razie W" icon_razz.gif - chyab wezmę malowanki i jakies zmywalne flamastry icon_smile.gif
To zdaje się zawsze może "wyjść" icon_smile.gif niezależnie od zakupionej ilości icon_wink.gif
.uzytkownik.usuniety.
Na Allegro wyczaiłam taką masę co się "Plastynka" nazywa. Takie jak plastelina ino trochę inne icon_wink.gif Chcę to chłopakom kupić, chyba fajne icon_smile.gif
K
Zuzia
A może ciastoplasto lub piankolinę? Obydwa wynalazki do znalezienia na allegro.
agabr
CYTAT(skanna @ Mon, 06 Dec 2010 - 22:08) *
Kupiłam w smyku fajne markery do rysowania w kąpieli - młoda rysuje na wannie i kafelkach, a potem się to pięknie gąbką i wodą zmywa. Komplet 6 markerów - ok.22 zł.

Skanna pokaz:) i czy na bank sie zmyje (mam chropowate plyty w lazience )b.
agabr
CYTAT(Zwierzo. @ Mon, 06 Dec 2010 - 22:34) *
Na Allegro wyczaiłam taką masę co się "Plastynka" nazywa. Takie jak plastelina ino trochę inne icon_wink.gif Chcę to chłopakom kupić, chyba fajne icon_smile.gif
K

bardzo fajne, ja sie uzaleznilam od toczenia kulek.b
Tigerek
skanna też poproszę o namiary na te flamastry icon_smile.gif

Znalazłam w Pepco taki zestaw do kąpania i karmienia lalek - wanna, naczynia, butelka, ręczniczek i coś tam jeszcze - może akurat ona by sobie kąpała lalki jak mam by kąpała braciszka icon_wink.gif icon_question.gif Co wy na to icon_question.gif
skanna
Dokładnie takie. Z wanny się zmywa bez problemu. Znaczy tego, jak się nie ma idealnie wyszorowanej wanny, to osad z mydła się zabarwia icon_smile.gif Ale się zmywa icon_smile.gif. Na szorstkich płytach nie mam jak wypróbować, niestety.
Anilka
Fajne te markery ale ja zawsze jakoś obawiam się tego typu zabawek 37.gif Nie chciałabym później mieć mazakami wymazanych ścian, mebli, wanny w sumie też takimi normalnymi nie chciałabym icon_wink.gif A to czasami ciężko wytłumaczyć, że to są specjalne do kąpieli a innymi już nie można.
bb
agabr, mamy plytki nie do konca gladkie a markery mielismy z mothercare lub elc- sprawdz tam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.