To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Oddam gratis pomysł

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Plutuss
Podzielę się pomysłem na zarobienie pieniędzy.
plutus@gazeta.pl
Ika
A nie możesz się podzielić na forum...?
oreiro.
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
A nie możesz się podzielić na forum...?


Jestem za podzieleniem się choćby ogólnym zarysem pomysłu na forum.
Małgoś.dz
Ja bym prędzej podejrzewała, że chodzi o zbieranie adresów mailowych, po to, żeby dalej je potem odsprzedać... icon_rolleyes.gif
CrazyMary
Mam podobne podejrzenia icon_rolleyes.gif
Plutuss
Nie chodzi o sprzedawanie adresów. To forma "piramidki". Inwestuje się ok. 80 zł (20$) i trzeba trochę posiedzieć przy komputerze. Wciąga podobnie jak forum czy czat. W najgorszym wypadku zwróci się inwestycja. Osoba, od której ja otrzymałam program jest bardzo zadowolona.
I tyle
Pozdrawiam.
basiau
O ile mi wiadomo, najwięcej zarabiają ci, co są na samej górze owej "piramidki" Wydaje mi się też, że żerują po prostu na naiwności innych. No, chyba że się mylę icon_rolleyes.gif

Basia
Plutuss
Trudno mi określić jak długo program u nas funkcjonuje. To wersja międzynarodowa, nie ogranicza się tylko do Polski.
Piramida nie jest aż tak "wysoka", żeby zarabiali ci, co są na górze. Są tylko 4 stopnie.
Co do naiwności... jeśli nawet okaże się to niewypałem, to jakoś przeżyję te parę złotych. Stwierdziłam, że warto spróbować. Szukam każdej szansy na zdobycie pieniedzy, niestety... Takie czasy.

Mam też pomysł na "zbadanie" działania tego programu. Ale to już meilem.
Agnisma
No coż, przykro mi niezmiernie, ale "taką" ofertą pracy, znów miała być darmowa(bo przecież wkład się piorunem zwróci) byłam "zaczepiana" kilkakrotnie... nie dając się skusić icon_confused.gif
Kilka moich koleżanek niestety wciąż nie odzyskało kasy icon_cool.gif i nie odzyska...
A na piramidach zarabiają TYLKO Ci, którzy ją wymyśą-niestety icon_evil.gif
Plutuss
O.K. Poinformuję za miesiąc (albo wcześniej) o efektach. icon_smile.gif
oreiro.
Wklej tego maila tutaj, albo może ja go wkleję, tylko usunę nazwiska?
Plutuss
W jakim celu?
Przecież mogę go przesłać każdemu zainteresowanemu. Za darmo.
???
oreiro.
A dlaczego nie? Nie każdy musi mieć ochotę wysyłać @ do Ciebie, a tak każdy może sobie przeczytać.
Monisia
CYTAT(oreiro.)
A dlaczego nie? Nie każdy musi mieć ochotę wysyłać @ do Ciebie, a tak każdy może sobie przeczytać.

WÅ‚asnie!
Napisz to tu.
KM
adresik mailowy do kolekcji?
Plutuss
Mamo Kacperka ! icon_smile.gif icon_smile.gif

Ja wiem gdzie szukać adresów mailowych. Na pewno tutaj i w ten sposób dużo bym nie znalazła. icon_smile.gif
Na razie nie zajmuję się handlowaniem adresami. icon_smile.gif Moze kiedyś.... A dużo można zyskać? icon_smile.gif
Owszem potrzebowałam pare adresów żeby wysłać program ("piramidkę") - z przeprosinami za spam w przypadku barku zainteresowania propozycją. Adresów można znaleźć aż nadto, jeśli się wie gdzie ich szukać. Dysponuję też programem do wyszukiwania adresów na całym świecie - to załącznik do Raportu 1.

Przecież ja nikomu nic nie narzucam. I też bywam sceptyczna. Bardzo często. W tym przypadku też.
2 szkraby
Kolejna bajka o lepszym.
Co w większości przypadkach wcale się nie sparwdza, a tylko ludzie są naciągani.
No ale poczekamy i za miesiÄ…c przeczytamy o Twoich efektach Plutuss.
Agnisma
CYTAT(Plutuss)
W jakim celu?
Przecież mogę go przesłać każdemu zainteresowanemu. Za darmo.
???

W takim razie poproszę ów mail na priv
??
Dlaczego admin zezwala na reklamowanie oszukańczego procederu?
Agnisma
Tak jak myślałam, kasę trzeba włożyć, bez szansy na zyski icon_confused.gif
Monisia
Właśnie Agnisma miałam sie pytać Ciebie...
No to już nie muszę icon_wink.gif
Plutuss
Więc sprawa wyglada tak: wysłałam ok 400 maili, zarobiłam 20 $.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.