To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaki pulsometr ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

yellow
... jak wyżej
Ja w temacie jestem kompletnie zielona. Nie mam pojęcia czym się kierować, na co zwracać uwagę - jedyne co wiem to ze nie mogę wydać więcej niż 300zł a chętnie wydam mniej.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi blagam.gif
pirania
a po co ci pulsometr? to znaczy jak sadzisz dlaczego chcialabys go miec?
yellow
pulsometr potrzebny jest mi na prezent ... prezent dla męża, który postanowił schudnąć i od kilku tygodni regularnie o 6 rano wybiega z domu odpowiednio odziany - a po przestudiowaniu kilku for doszedł do wniosku ze pulsometr jest mu niezbędny do odpowiedniego treningu
...i ja bym chciała mu ten pulsometr kupić pod choinkę.
pirania
a to gorzej icon_smile.gif

bo cie chcialam odwodzic ale skoro maz doszedl do wniosku ze jest mu niezbedny to nie ma o czym gadac. Tak naprawde w ogole nie jest mu niezbedny ale skoro jest icon_smile.gif to w takiej cenie niestety nie dostaniesz najfajniejszej funkcji pulsometru czyli zliczanie trasy (jaki pulsometr z GPS)- dla poczatkujacego biegacza to jest najbardziej krecace icon_smile.gif niektore modele telefonow maja aplikacje dla biegaczy icon_smile.gif

a moze maz ma ipoda? bo ipod tez razem z NIKE ma taki zestaw treningowy dla biegaczy za gadzet moze robic icon_smile.gif

jesli zas chodzi o pulsometry to zgodnie wszyscy twierdza ze najlepsze sa Garminy. Ja osobiscie mam Sigme i jest ok, jest bardzo sympatyczna ale moduly GPS nie posiada icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.