To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co kupić na święta dla 2,5-letnich chłopców???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grubassek:)
witam. siedze i zastanawiam sie co kupić dzieciom na świeta..icon_sad.gif powoli zaczynam się załamywac, bo bylam dzisiaj w wielu sklepach i wszedzie to samo... badziewne samochody i mega drogie klocki:(
chcialabym przeznaczyc na prezent max 200 zł- ale chciałabym żeby był to prezent z ktorego dziecko bedzie faktycznie korzystalo i bardzo sie cieszyło... co Wy kupujecie lub kupowałyscie chlopakom w tym wieku??pomóżcie
cydorka
CYTAT(grubassek:) @ Wed, 08 Dec 2010 - 21:47) *
witam. siedze i zastanawiam sie co kupić dzieciom na świeta..icon_sad.gif powoli zaczynam się załamywac, bo bylam dzisiaj w wielu sklepach i wszedzie to samo... badziewne samochody i mega drogie klocki:(
chcialabym przeznaczyc na prezent max 200 zł- ale chciałabym żeby był to prezent z ktorego dziecko bedzie faktycznie korzystalo i bardzo sie cieszyło... co Wy kupujecie lub kupowałyscie chlopakom w tym wieku??pomóżcie

mój 2,5 letni czlowiek dostanie taką zabawkę firmy quercetti:
https://www.rik-zabawki.pl/ukladanki-grzybk...unior-4199.html

i choć jest to "plastik" to imho całkiem edukacyjny
popatrz na inne zabawki tej firmy z grupy wiekowej 2+
ta firma rik-zabawki jest przedstawicielem tej firmy
zamawiałam u nich prze net, szybko przyszło
mój 2,5 latek jest bardzo "manualny" lubi takie układanki, mam nadzieję, że mu się spodoba
inspiracją była królewienka z mojego wątku rówieśniczego, ona też chwaliła zabawki tej firmy
cyd
semi
i ja polecam tę zabawkę. My mamy trochę inną, te elementy do wkładania są mniejsze, ale chodzi o to samo. edit: wypatrzyłam to na stronie podaje przez cydorkę, tam się to nazywa gwoździe-to nasze.

a jesli nie to może zestawy Lego duplo? albo kolejka drewniana? tablice do malowania?
A_KA
A może grę Auto Ciężarówka Pełna Zabawy ?

Niby w opisie, że od 3 lat, ale myślę, że i 2,5 latek się pobawi...

Albo z tej samej serii Dzień i Noc. To już od 2 do 5 lat. Adamowi chcę kupić w tym roku. Na razie jako układankę będzie traktował, a potem można się bawić w układanie z sensem icon_wink.gif
Kamila-w1
Ja dwa lata temu dla 2,5 latka kupiłam warsztat cos takiego tylko byl tańszy o 80 zl i firmy Black & Decker. Bawi sie nim juz dwa lata....to była zabawka trafiona w sedno.
kala101
Garaż piętrowy dla autek icon_smile.gif
grubassek:)
no to podsunelyscie mi troche pomysłów- wielkie dzięki:) najbardziej podoba mi sie warsztat, ale zastanawiam se takze nad garazem pietrowym:)
moze jeszcze dokupie te układanki:)
tablize kupiłam już namikołajki:)-dzieci sa bardzo zadowolone:)
kurcze duzy wybor w tych zabawkach-ciezko sie zdecydowac- ceny nie sÄ… zbyt niskie wiec musze przemyslec wszystko bardzo dokladnie:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.