To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gry planszowe dla 3,5 letniej dziewczynki - co polecacie co warto

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kala101
Che córze kupić jakieś gry planszowe tylko jakie dla tego przedziału wiekowego. Ona chce spadające małpki ale czy to już dla niej??? Co polecacie???
zilka
Mela w planszowe i okołopodobne, w które naprawdę może grać to Memory (kocha i jest w tym świetna), domino, łowienie rybek, Kolory (my mamy jakąś inną wersję niż ta w linku ale chyba tylko zwierzątkami to się różni.

Ostatnio byłam w A kuku i tam było mnóstwo fajnych gier dla takich maluchów.
Gremi
kala - sama mam podobny dylemat. Tez ogladam różne gry dla swojej trzylatki i narazie podoba mi sie cos takiego https://www.kupujemy.pl/elefun-cena-sklep.html
rysa154
u nas na topie: grzybobranie, wietrzny dzien, moj pierwszy quiz,zagadki smoka obiboka,zlalaeczki, uza ma jeszcze hop hop zabki,ale za mala jeszcze jest do tego,patyczaki, a teraz na mikołajki dostała zgadnij kto to elektroniczne, napisane ze od 6lat a ona sobie super radzi, jedynie plansze gdzie trzeba czytac odpadaja,

edit:
zapomniałam o chińczyku jeszcze
buniaaa
kalaspadajÄ…ce maÅ‚pki myÅ›l€Ä™, że jak najbardziej, mÅ‚ody już chyba od roku je ma tylko on gra tak, że jak najwiÄ™cej żabek spadnie to wygrywa 04.gif a i dodam, że sam też w to gra icon_wink.gif
mamy też drzewko takie z robalami co ciągnie się listki i jak wybierze się nie właściwy drzewko się otwiera i wyskakują robale icon_wink.gif
Ostatnio zakupiłam taką zwykłą planszową "Pracowite pszczoły i leniwe żaby" z jednej strony planszy jedna gra a po drugiej druga. Super gra, taka prosta zwykła ale młodemu się podoba no i nam bo wkońcu we wszystko trzeba z nim grać icon_wink.gif pierwszy raz czytaliśmy instrukcję a potem już pamięta gdzie co na jakim polu więc tylko kostką rzuca- tylko on liczyć umie a Twoja Nati? Zresztą jak nie to przecież Wy będziecie liczyć.
Mamy też domino ale to było tylko na chwilę.
Joanna 81
kala moja corka swietnie radzi sobie z tymi spadajacymi malpkami icon_wink.gif

Ammm
CYTAT(Gremi @ Fri, 10 Dec 2010 - 09:32) *
kala - sama mam podobny dylemat. Tez ogladam różne gry dla swojej trzylatki i narazie podoba mi sie cos takiego https://www.kupujemy.pl/elefun-cena-sklep.html


Gremi, mamy to! Dzieciaki bardzo lubią (chociaż z tym łapaniem to średnio).

Lubią też Kota w worku (Granna), Bingo (Djeco) i Moje pierwsze Monopoly (niby od 4 lat, ale z pomocą sobie radzą).
zilka
Skanna (chyba) bardzo poleca też gry Smart Granna są też dla takich maluchów, np.:



kala101
Supe dziewczyny na święta spadające małpki kupiłam i jeszcze jakieś żabki co zjadają kuleczki i kto więcej zje wygrywa, reszte propozycji które polecacie będę sukcesywnie kupować icon_smile.gif
justin
https://merlin.pl/Lotti-Karotti-gra-planszo...206,348523.html

szczerze polecam.

spadające małpki tez się sprawdzą. icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Firma Granna ma u mnie duzy plus za współpracę z najepszymi polskimi ilustratorami. Ostatnio wydali grę w karty Kwartet z plasteliny do którego ilustracje ulepiła Ewa Kozyra - Pawlak.
Julka bardzo lubiła Mój pierwszy Quiz z ilustracjami Pawla Pawlaka. Wszystki moje dziewczyny lubiły też Tęczę.
kala101
Dzięki dziewczyny jeszcze dokupie lotti karotti icon_smile.gif
rysa154
tu tansza wersja lotti, dodam tylko,ze gry warto czasem kupic w sklepie stacjonarnym,jak doliczyc przesyłke....
https://allegro.pl/szalone-kroliki-wesola-g...1365508177.html
agula1980
Ja też polecam spadające małpki
Eliszka
Ja się jeszcze dopiszę, choć już po Świętach.
Jasiek dostał na Na Gwiazdkę spadające małpki. Są SUPER! Potrafią zająć go na bardzo długo, co nieczęsto się zdarza, gra nawet sam ze sobą. Jakoś nie może tylko pojąć, ze kto ma mniej to wygrywa... bo dla niego to wygrywa ten, kto ma więcej. Ale to szczegół w sumie.
kala101
Eliszka mamy to samo Nati też się cieszy jak ma najwięcej małpek icon_razz.gif:) ale co tam ważne że dziecko zadowolone i zajmuje ją na długo icon_smile.gif

My kupiliśmy oprócz spadającyh małpek takie żabki z Rick Rock w auchan 4 na bokach i trzeba jak najwięcej kuleczek połknąć to też u nas hit bo nati może się na tym wyrzyć bo stuka i stuka i zbiera te kuleczki a ja mam spokój
oprócz tego magiczny długopis Boba Budowniczego - kit dosłownie zajęło ją może z 5 min aż zrobiła te 12 plansz i teraz to leży icon_sad.gif W merlinie kupiłam Co do czego, tato? też szajstwo albo Nati jeszce na to za mała i Kolor i kształt to powiedzmy może być ale tez na krótko bo szybko się nudzi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.