To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przytulanka z bijÄ…cym sercem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kalarepa78
O, na przykład taka Sterntaler:
albo taka
https://orlinkowo.com/Ewan-998.html (nie umiem wkleić jako obrazek)
Irracjonalnie bardzo mi się podobają icon_wink.gif chociaz doskonale wiem, że nikomu nie są do niczego potrzebne. Ale moze się myle? Ale moze to bijące serce to cud miód orzeszki? Miało któreś z naszych forumowych dzieci?
użytkownik usunięty
Kupiłam bratanicy i w sumie nie jest powalająca. Znaczy chyba dużo lepiej sprawdził się zwykły miś Hugo smykowy niż to. Tyle, że ta nasza ma tą "pozytywkę" dość twardą w środku z tego co pamiętam, może sa takie niewyczuwalne do których można się zwyczajnie przytulać a efekt bicia serca jest tylko dodatkiem.
Zelda
Olek ma karuzelę FP i jedna z opcji to ustawienie na dzwięk bijacego serca,on był "zachwycony".Tzn tak myslę ,bo zasypiał od razu icon_wink.gif
agula1980
Ja też mam tę karuzelę z bijącym sercem ale jak na razie moja mała na to nie reaguje
monte
Kalarepo, przykro mi, ale mam przeczucie, że te przytulanki podobają Ci się z równie irracjonalnych powodów, co mnie kiedyś. icon_mrgreen.gif

Mamy owieczkę Sterntalera i oprócz tego, że miła w dotyku, nie ma żadnych właściwości usypiających, czy nawet uspokajających.
Kupiłam ją, kiedy Sonia miała jakieś 3 miesiące, żeby dziecko dało się odkładać do łóżeczka. Owieczka nie spełniła pokładanych w niej nadziei icon_wink.gif, ale wytłumaczyłam sobie, że takie stare dziecko najwyraźniej już nie pamięta odgłosów z brzucha mamy.
Nadię zapoznałam z owcą w miarę od razu (fakt, że niezbyt intensywnie) i też pudło. Przestałam potem włączać mechanizm "bicia serca" bo jakiegokolwiek efektu działania na dzieci nie zauważyłam.
Ewentualnie sobie kup - ja zasypiałam przy tym dźwięku natychmiast!
mama_do_kwadratu
Nie potrafię wyjaśnić dlaczego, ale przytulanka z bijącym sercem napawa mnie przerażeniem icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Dorott
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Fri, 17 Dec 2010 - 10:05) *
Nie potrafię wyjaśnić dlaczego, ale przytulanka z bijącym sercem napawa mnie przerażeniem icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif


mam takie samo uczucie
A_KA
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Fri, 17 Dec 2010 - 10:05) *
Nie potrafię wyjaśnić dlaczego, ale przytulanka z bijącym sercem napawa mnie przerażeniem icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif


Mnie też lekkim napawa icon_wink.gif. I nawet wiem dlaczego icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.