To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak fajnie zakręcić włosy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Mam proste włosy ale czasem nachodzi mnie ochota żeby je fajnie zakręcić.
Wypatrzyłam fryzurkę gdzie skręcone włosy bardzo mi sie podobaja.Ja nie mam tak gęstych i długich włosów ale chodzi mi właśnie o taki rodzaj skrętu.
Czy do tego używa się wałków(a jeśli tak to jakich) czy też lokówki.W tym temacie jestem zupełną ignorantka,niestety.
https://fryzury.slowawsieci.pl/files/2010/03/krecone4.jpg
cos_cos
Ja umiem takie loki zrobić prostownicą icon_smile.gif
gozar
Te loki co pokazałaś, są zrobione albo na lokówkę spiralną, albo na wałki spiralne. Ale najłatwiej jest zrobić prostownicą. Może nie wychodzą identycznie jak te , ale też fanie.
ruda_kasia
Ja robiłam papilotami z gąbki, ale mam tak grube włosy (jak w nicku - rude), że przy długości do ramion już sie skręty prostowały, ale na blond może być lepiej icon_wink.gif.
candace
ja mam lokówkę z wkładkami wymiennymi i mam spiralę na takie loki.
Malgood
fakt, prostownica robi super loki, bardzo naturalnie wygladają. Ja nie miałam robionych,ale widziałam jak się robi gdy siedziałam w kolejce u fryzjera.
Mika
ja robiÄ™ prostownicÄ…
wychodzą lepiej jak grubą lokówką icon_wink.gif

można się nauczyć via youtube icon_lol.gif
Carrie
CYTAT(Mika @ Thu, 16 Dec 2010 - 12:55) *
ja robiÄ™ prostownicÄ…
wychodzą lepiej jak grubą lokówką icon_wink.gif

można się nauczyć via youtube icon_lol.gif


tylko prostownicy jeszcze mi brak

edit: OT a jaka prostownica nie zesmaży mi włosów a tak fajnie da rade zakręcić?
agula1980
Ja wczoraj właśnie byłam u fryzjera i kobieta miała robione loki prostownicą a ja nawet nie wiedziałam że tak można.
buniaaa
Prostownicą icon_eek.gif ja od jakiegoś tygodnia myślę jakby tu zakręcić sobie włosy aby jakoś inaczej w święta wyglądać i tylko jakieś wałki mi chodzą po głowie, których oczywiście nie mam ale mojej prostownicy nigdy bym nie pomyślała 37.gif
ale jak to zrobić? Ja kiedyś próbowałam fajnie wykręcić na zewnątrz końce prostownicą to niestety wyglądałam tragicznie i musiałam znowu głowę myć bo nawet ponowne prostowanie standardowe nic nie dało.

edit:
już właśnie na youtube pooglądałam i będe próbować icon_biggrin.gif
buniaaa
ale się naoglądałam tych filmików i żałuję, że nie mam dłuższych włosów ale moje też da się zakręcić icon_wink.gif
rano zrobiłam próbę na kilku pasemkach a na święta spróbuje cała się zakręcić icon_wink.gif

edit: niestety mam za krótkie włosy na kręcenie prostownicą, wychodzi u mnie 1,5fali i wyglądam jak kobiety w dawnych czasach - ja tak nie lubię, więc pozostają jeszcze do przetestowania papiloty icon_wink.gif
ciao
ja mam włosy do ramion i mi też ciezko zakręcić no i trzeba mieć duuuuużą wprawę
skorpionka
to tylko na filmie tak prosto wyglÄ…da
buniaaa
Ja mam włosy do ramion i przód wyszedł super ale z tyłu wogóle nie chcdiały mi się pokręcić i brałam bardzo cieniutkie pasemka. W rezultacie musiałam się szybko prostować to co nakręciłam icon_wink.gif
mamami
Do tego kręcenia prostownicą trzeba troszkę wprawy. Ja na początku tez miałam problemy, ale traz wychodzi mi fajna fryzura, mimo, że mam raczej krótkie włosy
Anorektyczna Laska
Teraz mowicie ze prostownica sie da??? Jak juz scielam wlosy? 21.gif
Ariannae
A próbowałyście kiedyś czegoś takiego:
https://allegro.pl/432-magic-leverag-magicz...1407945910.html

Marzą mi się loki! Zwłaszcza, że jako nastolatka i młoda kobieta miałam piękne, kręcone włosy. Niestety kilka lat temu przestały mi się kręcić, z dnia na dzień (wciąż do końca nie wiem dlaczego?) Teraz włosy wciąż są grube, jest ich bardzo dużo ale są proste, a ja wolałam siebie w kręconych icon_sad.gif

Prostownicy nie mam - ale może się skuszę.
Alex87
Zawsze bylam jakos zle nastawiona do prostownicy (nie wiem dlaczego)......ale teraz juz sie rozgadam i napewno se kupie na urodziny icon_wink.gif
kejt.chmiel
Ooooooo dzięki za podpowiedź, moje urodziny w lutym, też sobie kupię, już testowałam na cudzych prostownicach te skręty i wychodzą SUPER!
ilopawl
o ja gapa.. że też wcześniej nie wiedziałam, że prostownica nie tylko do prostowania służy.. Teraz to już włosy za krótkie icon_sad.gif
marzena0607
Fajne loki wychodzą jak się umyje włosy, lekko podsuszy, wklepie piankę do włosów i zakręci papiloty na noc na przykład. Rano rozkręcasz, rozczesujesz wszystkie włosy i woskiem układasz loczki icon_smile.gif) Super fryzurka
KlaudiaGuza
Ja czekam aż mi trochę włosy odrosną i zakupię sobie taki zestaw gumowych papilotów https://allegro.pl/magic-leverag-papiloty-w...2244634506.html
Moja bratówka zakręca sobie włosy do ramion i wyglądają świetnie. Tyle że konieczne jest aby na każde pasemko przed założeniem papilota psiknąć preparat do loków. Wtedy loki długo się trzymają i wyglądają naturalnie. Jak dla mnie bomba! icon_smile.gif
Sobcia
Curling iron
Ja polecam ta lokowke,super kreci wlosy,ja nawet nie uzywam lakieru po i trzymaja sie 2,3 dni icon_smile.gif
nataliakoziol
Labor ma u siebie takie turystyczne urządzenia, również lokówki, które będą miały mały rozmiar i ewentualnie będzie można je włożyć do walizki. Taki model jak https://laborpro.pl/B271-Labor-pro-Mini-lok...urmalinowa-p350. Moc na tyle duża, że loki wychodzą świetnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.