To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SKARPETKI TERMICZNE DLA DZIECKA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

OLA77
Jak w temacie, gdzie mogę takowe kupić w rozsądnej cenie? Zapodajcie mi linka bo szukam i nic nie widzę.
Pysio
skarpetki termiczne dla dzieci
agabr
Ja kupuje w decathlonie i go sporcie.b
OLA77
CYTAT(Pysio @ Fri, 17 Dec 2010 - 15:54) *

pysio a ty znasz ten sklep, kupowałaś kiedyś u nich?
Pysio
nie, nie kupowałam u nich
cennik przesyłek
iwo1
Warto sprawdzać skład,te tanie niestety nie do konca się sprawdzają.
Polecam dwie firmy LORPEN i ROHNER,są drogie za dzieciece musisz liczyć około 60 złotych ale warto kupić jedną parę takich niż kilka gorszej jakości.
Termiczne skarpety bardzo szybko schną więc nie ma problemu z codziennym praniem i suszeniem.
Bieliznę narciarską dosyć porządną robi Berkner
OLA77
CYTAT(iwo1 @ Fri, 17 Dec 2010 - 20:51) *
Warto sprawdzać skład,te tanie niestety nie do konca się sprawdzają.
Polecam dwie firmy LORPEN i ROHNER,są drogie za dzieciece musisz liczyć około 60 złotych ale warto kupić jedną parę takich niż kilka gorszej jakości.
Termiczne skarpety bardzo szybko schną więc nie ma problemu z codziennym praniem i suszeniem.
Bieliznę narciarską dosyć porządną robi Berkner

ja się zupełnie nie znam:(
buniaaa
A może ktoś kupował przez internet jakieś dobre jakościowo skarpetki termoaktywne i naprawdę się sprawdziły?
Byłabym wdzięczna za link jakiegoś sklepu.
grzałka
te termiczne Lorpen i Rohner dobrze grzejÄ…?
szukam jakiegoś patentu na ciepłe stopy w nieogrzewanych butach, zwłaszcza przy mrozach poniżej (- 5 )

buniaaa
ooo tak, też czekam, na opinie w tej sprawie.

Ja jeszcze chciałabym skarpetki, które nie przemakają icon_wink.gif
grzałka
CYTAT(buniaaa @ Wed, 22 Dec 2010 - 20:14) *
ooo tak, też czekam, na opinie w tej sprawie.

Ja jeszcze chciałabym skarpetki, które nie przemakają icon_wink.gif


to raczej trzeba w but zainwestować w tym względzie
buniaaa
CYTAT(grzałka @ Fri, 24 Dec 2010 - 09:58) *
to raczej trzeba w but zainwestować w tym względzie

o to chodzi, że w zeszłym roku kupiłam dwie pary butów skórzanych i obydwie przemakają icon_sad.gif a wiem, że skarpet nieprzemakających nie ma icon_wink.gif

a co do skarpet termicznych to dla syna chciałabym kupić.
Marko0
Warto sprawdzić ofertę internetowego sklepu ze skarpetkami Soxnite - https://soxnite.com/ . Sklep posiada szeroki asortyment, skarpety są wykonane z bawełny wysokiej jakości, a ceny są atrakcyjne i mocno konkurencyjne. Aczkolwiek nie wiem czy posiadają skarpety termiczne, ale można zakupić śmieszne skarpetki w rożne wzory, które bardzo podobają się dzieciom. Oczywiście również dorośli mogą zaszaleć i kupić kolorową skarpetę żeby rozjaśnić trochę codzienną szarą rzeczywistość.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.