To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dostałam tekst piosenki do nauki na pamięć ale jaka melodia, jaki tytuł ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

buniaaa
Dzisiaj odebrała młodego z przedszkola babcia i przyprowadzając go do domu podała mi kartkę z tekstem piosenki. Na poniedziałek ma umieć śpiewająco a ja niestety nijak nie mogę zgadnąć melodii icon_sad.gif
Próbowałam podpytać go czego się uczyli, żeby zanucił i nic icon_sad.gif

może ktoś mi podpowie?

Ciemno cicho dookoła
w ten świąteczny czas
Tylko gwiazdka na niebiosach
dziÅ› prowadzi nas
Gdzie nas wołasz złota gwiazdko gdzie
nam karzesz iść do Betlejem gdzie dziś
z nieba przyszedł Boży syn

Ciemno cicho dookoła
tylko gwiazdy blask do
ubogiej stajeneczki dziÅ›
prowadzi nas
Gwiazdko złota lśnij tak jasno by niezbłądził
nikt w długiej drodze do Betlejem
tam gdzie Boży syn.
Tamara79
buniaaa może na wrzucie, youtube spróbuj poszukać?
buniaaa
CYTAT(KanuÅ› @ Fri, 17 Dec 2010 - 15:40) *
buniaaa może na wrzucie, youtube spróbuj poszukać?

Szukam wszędzie ale dzięki za podpowiedź

Nawet tytułu nie mam ech icon_sad.gif
szantrapa
No tytuł to wyskakuje zaraz jak wrzucisz fragment tekstu w wyszukiwarkę, niby ma to tytuł " Złota gwiazdka" o , tu mi wyskoczyło

Nie mam teraz czasu, żeby poszukac więcej...
buniaaa
CYTAT(szantrapa @ Fri, 17 Dec 2010 - 16:08) *
No tytuł to wyskakuje zaraz jak wrzucisz fragment tekstu w wyszukiwarkę, niby ma to tytuł " Złota gwiazdka" o , tu mi wyskoczyło

Nie mam teraz czasu, żeby poszukac więcej...

Dzięki icon_smile.gif ja jakaś niemota jestem icon_sad.gif
Tamara79
buniaa dobrze szantrapa radzi, nawet zerkałam na wrzutę, cos tam było, ale nie mam tyle czasu icon_smile.gif
buniaaa
a ja na wrzucie nie widzę żadnej piosenki "złota gwiazdka" 21.gif jestem zła na siebie, że taka ciemnota ze mnie
Znalazłam jedynie, że na płycie Jolanty Kucharczyk "Piosenki zimowe i świąteczne dla dzieci" jest piosenka o takim tytule ale czy to ta sama niewiem bo niewiem gdzie mogłabym ściągnąć tą płytę 21.gif 32.gif chol...era no
buniaaa
nauczę go chyba na pamięć mówić i tyle bo nerwy tracę, poprostu kipi we mnie 21.gif
szantrapa
Nie jesteś żadna ciemnota, bo ja tez nie mogę znaleźć. A zawsze uważałam, że jeśli czegoś nie ma w necie/nie umiem znaleźć, to to nie istnieje icon_wink.gif Też jestem zła, myślałam, że znajdę bez trudu. Jak będe jeszcze miała chwilkę poszukam. Nie lubię się poddawać .
buniaaa
szantrapa ja też się szybko nie poddaję ale dzisiaj mam gorszy dzień zresztą ostatnio często się to zdarza 37.gif
Jak będziesz miała chwilkę to poszukaj, będe ci wdzięczna
Tamara79
nie znalazłam icon_sad.gif
buniaaa
szkoda icon_smile.gif
próbowałam z nim troszkę mówić na pamięć ale wogóle nie pamięta albo przekręca znaczenie słów icon_sad.gif z piosenką byłoby inaczej bo on teksty piosenek łatwo zapamiętuje ech
kala101
Bunia podaj email na GG podsyłam piosenke icon_smile.gif
buniaaa
CYTAT(kala101 @ Sat, 18 Dec 2010 - 13:12) *
Bunia podaj email na GG podsyłam piosenke icon_smile.gif

przytul.gif
buniaaa
I tym sposobem dzięki szantrapie mam tytuł a dzięki kali mam piosenkę i właśnie maglujemy ją icon_biggrin.gif

Jak zawsze na dziewczynach maluchowych można liczyć, wieeelkie dzięki przytul.gif przytul.gif przytul.gif

tylko niewiem jak to przeżyją moi sąsiedzi i mąż bo ja głosu wogóle nie mam a jednak muszę razem z młodym śpiewać 37.gif
kala101
Ktoś jeszce do mnie na GG pisał z prośba o tą piosenkę. Niestety mam tlena i jeśli nie mam tej osoby w kontaktach połowe wiadomości mi ucina i tak tez stało się w tym wypadku i nie mam emaila na który mam ją wysłać. Jeśli ten ktoś chce tą piosenkę prosze jeszcze raz o info
buniaaa
kala do mnie też ktoś pisał ale już wysłałam więc może to ta sama osoba icon_smile.gif
kala101
oki ale jeśli ktoś jeszcze by potrzebowała tą lub inna pomocą piosenkową to służę pomocą icon_smile.gificon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.