To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ksiÄ…zka-zagadaki, wzorki itp

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Po etapie fascynacji książeczkami z naklejkami przyszła pora na zagadki, rysowanie wzorków itp. Najbardziej podoba jej się ostatnio gazeta Playhouse disney. Ale jej rozwiążanie zajęło jej godzinę i co potem. Macie jakieś sprawdzone książeczki-jakaś seria np żeby były zagadki, łamigówki dla 3/4 latków? Ja z racji uziemnienia od mca chorym synem nie mam jak i kiedy biegać po sklepach i oglądać i chętnie zamówiła bym na all, ale tam zazwyczaj samą okładkę pokazują, nigdy środek.
buniaaa
Mój Bartosz ma taką chyba od dwóch miesięcy i w momencie nudy sięga sam po nią chętnie maluje, pisze literki wg wzoru, rozwiązuje labirynty i takie tam.
dodam, żejest bardzo gruba i my dopiero połowe przerobiliśmy icon_smile.gif i w nagrodę np. za pomalowanie malowanki jest naklejka i przykleja się obok wykonanego zadania. No i my w kiosku płaciliśmy 16,99
https://allegro.pl/kolorowe-przedszkole-kol...1355723615.html
pati.n
Bunia, a możesz mi wstawić przykładowe fotki środka-może by ć na meila icon_smile.gif
buniaaa
Dodam, że nam zostało kilka stron ze 128 nawet niewiedziałam, że on prawie wszystko przerobił 37.gif wczoraj cały dzień prawie siedział. I pomyślałby kto, że w zeszłym roku narzekałam że on nie chce malować.
Przejrzyj sobie: Kolorowe Przedszkole
te zadania powtarzają się ale oczywiście inny temat mają
buniaaa
Mam jeszcze:
Nauka na wesoło tutaj stron ok 50
Myszka Tini Ćwiczenia z naklejkami stron 16
Kolorowe przedszkole-Szlaczki trzylatka
Kolorowe przedszkole-Szlaczki czterolatka

Te wszystkie są fajne, oczywiście najlepsze z naklejkami gdzie można siebie nimi nagrodzić za wykonanie zadania ale ta pierwsza Kolorowe przedszkole pochłonęła go całego z tym, że Bartosz ma prawie 5 lat a poza tym każde dziecko jest inne więc niewiem, wybór należy do Ciebie ale masz już jakiś pogląd na te gazetki. Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam icon_wink.gif
pati.n
Bunia bardzo, bardzo dziękuje przytul.gif
buniaaa
proszÄ™ bardzo icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.