To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Proszę o pomoc w opisie trasy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Mój mąż ma w środę jechać na lotnisko we Wrocławiu odebrać znajomą. Poprzednio jak jechał GPS poprowadził go przez Kąty Wrocławskie i stracił przez to dużo czasu. Słyszeliśmy natomiast, że można jechać A4 a potem zjechać i rzekomo przez jakieś wiochy tak się pokierować, żeby wjechać praktycznie od razu na lotnisko (nooo w okolice lotniska icon_wink.gif ) Nie znamy jednak szczegółów. Może któraś Wrocławianka byłaby tak miła i opisała nam trasę?? Jedziemy A4 od strony zachodniej granicy (dokładnie z województwa lubuskiego)
hawah
Przez Kąty to raczej za wcześnie zjechał z autostrady. Wydaje mi się, że lepiej pojechać do zjazdu Krzeptów - Wierzbice (Krzeptów to właśnie w stronę lotniska) i przez wioski Pietrzykowice, Smolec pojechać do Wrocławia, do ul. Mińskiej do ronda, 3/4 okrążenia i ul. Graniczną prosto na lotnisko.
Nie wiem jak z odśnieżeniem tamtych dróg przez wioski.
Można też dojechać do zjazdu na Wrocław, tam będą lepsze oznaczenia drogi na lotnisko ale i mogą być korki większe.
skanna
CYTAT(hawah @ Sun, 19 Dec 2010 - 15:18) *
Przez Kąty to raczej za wcześnie zjechał z autostrady. Wydaje mi się, że lepiej pojechać do zjazdu Krzeptów - Wierzbice (Krzeptów to właśnie w stronę lotniska) i przez wioski Pietrzykowice, Smolec pojechać do Wrocławia, do ul. Mińskiej do ronda, 3/4 okrążenia i ul. Graniczną prosto na lotnisko.
Nie wiem jak z odśnieżeniem tamtych dróg przez wioski.
Można też dojechać do zjazdu na Wrocław, tam będą lepsze oznaczenia drogi na lotnisko ale i mogą być korki większe.



Koleżanka jeździ codziennie ze Smolca - nie dość, że spędza upojne godziny w korkach, to jeszcze ciągle ma stracha brnąc matizem przez kiepsko odśnieżone drogi.
Martucha, dużo zależy od pory dnia, o której macie być na lotnisku? Bo jeśli nie w godzinach największego szczytu, to ja bym jednak jechała aż do Wrocławia, potem zjazd jak do Auchan, przejechać z tyłu, na światłach w lewo, na rondzie pierwsza w prawo (Kwiatkowskiego), do końca, potem w prawo (Mokronoska), do końca potem w lewo(Avicenny, która potem przejdzie w Stanisławowską) i potem dłuuuugo, dłuuuugo prosto, minąć sortownię PP, przejazd kolejowy (albo na odwrót, nie pamiętam co pierwsze), dojechać do mikroronda koło kościoła, tam w prawo (Mińska) i do następnego dużego ronda (przy stacji Shell) i tam już w lewo (Graniczna) prosto do lotniska.
m4rusia
Mąz ma być we Wrocku o 13.00. Topografia miasta jest nam obca. Możemy polegać tylko na GPSie i drogowskazach. Powiedzcie zatem drogie koleżanki jaką "strategiczną" miejscowość umieścić w opcji "prowadź przez" w nawigacji, żeby poprowadziło męża własnie tak boczkiem, boczkiem, prosto na lotnisko icon_wink.gif

edit: co do odśnieżenia to zakładając, że nie zalega tam śnieg do kolan, świeży, dziewiczy icon_wink.gif to nasza amfibia da sobie radę... jeszcze teraz jak zimówki się założyło to zaspy ino się rozstąpią przed nią icon_wink.gif
Kamila-w1
Ja jeżdżąc z Wałbrzycha zawsze zjeżdżam na Pietrzykowice i potem na te wiochy smolec it...nie pamietam dokładnie ale droga jest prosta. Wpisz Smolec to powinno Cie dobrze poprowadzić.
m4rusia
tak tez myslałam, żeby wpisac właśnie pietrzykowice i smolec icon_wink.gif Zatem mąz jutro o 9 wyjeżdża na lotnisko. Jakbyscie dostrzegły zakopana w śniegu gdzieś bordową renówkę z antena CB i talicą za szybą "Marta" to będzie Łon. Uprzejmie proszę wtedy o wspomożenie icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.