To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potrzebne ciepłe myśli dla Dabrizy- jeszcze raz!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
ggabrysia
Czas świąteczny nie dla każdego był beztroski i radosny...siostra moja Dabriza potrzebuje Waszych pozytywnych fluidów i modlitwy, wiem, że na Was mogę liczyć...
Najmłodsza Anusia tuż przed wigilią zachorowała na zapalenie krtani a starsza- Kinga, w święta wylądowała na pogotowiu- a w efekcie w szpitalu- ma zapalenie płuc icon_sad.gif(
Całej rodzince przyda się wasze wirtualne wsparcie..dziękuję icon_smile.gif
Latte_macchiato
Trzymam kciuki i życzę powrotu do zdrowia ..sobie przy okazji też.

Pozdrów serdecznie siostrę
mama_do_kwadratu
Trzymajcie się dzielnie, Dabriza. Pomyślę o Was.
Zelda
Dabriza, zdrowia dla Was!
Jaśminka
Dabriza, trzymajciÄ™ siÄ™ kochane &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Użytkownik usunięty
O mater... Dabriza... &&
...asia...
Dabriza i Prada &&&&&&&&&&&
lornetka
Dabriza wiesz, że ja całym sercem z Wami &&&&&&
kasiaaaaa
Dabriza trzymaj siÄ™ kochana. Trzymam kciuki za dziewczynki. przytul.gif
moniq
Dabriza przytul.gif zdrówka dla dziewczynek!
tolala
Za szybki powrot do zdrowia &&&&&&&
A_KA
DUŻO zdrówka! &&&&&
agnese
duzo zdrówka , trzymam kciuki
Ika
O rany icon_sad.gif Izunia, kciuki zaciśnięte za dziewczynki!!
GGabrysia, uściskaj wszystkie trzy i daj znać, co u nich!
pcola
Dabriza,

&&&&&&&&&&&&&& Trzymajcie się ... swoją drogą Święta w tym roku dały popalić,
oj dały. Oby przyszły rok był lepszy dla wszystkich.
renata19750702
Dabriza, dużo zdrówka dla dziewczynek przytul.gif
AsiaKG
Iza&&&&&&&& żeby szybko małym przeszło!!!!!
Åšciskam wirtualnie!!!!!
Adriannna
Szybkiego powrotu do zdrowia malutkim zycze i sle cieple mysli.
Dirty Diana
I ja trzymam kciuki!
jaAga*
Zaciskam z całych sił!
OLA77
zdrówka!!!!!!!!!!!!!
As-ia
kciuki za szybki powrót do zdrowia &&& Dabriza trzymajcie się przytul.gif
Dabriza
Bardzo bardzo dziekujÄ™ za wszystkie wyrazy wsparcia!
Z Kinią jest teraz tatuś -małą, pomimo licznych zmian osłuchowych w płucach i oskrzelach , napadowego kaszlu i dusznośći roznosi energia i jest nieokiełzana..upodobała sobie ucieczki do gabinetu ordynatora. Generalnie ciężko nad nią zapanować-ale to chyba oznacza, że idzie ku lepszemu, w każdym razie wyniki badań z krwi ma dobre. Ania też ma zmiany osłuchowe w oskrzelach i marny apetyt-dobrze, że choć bez duszności i gorączki. Niestety nie cierpi inhalacji a są one konieczne. Dziś wróciłam i jest cycuś. Staram się być dobrej myśli, że w końcu moje królewny z tego wyjdą. W chwili obecnej przestałam lubieć Święta- pod katem braku dostępności i totalnego olewajstwa ze strony służby zdrowia.
Proszę o mocne kciuki i modlitwy nadal..bardzo boli gdy zostawia się jedno chore dziecko by być z drugim. No ale trzeba to jakos przetrwać i tyle.
myla
MyslÄ™ o Was i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&
kasiazielonka
Trzymajcie sie dziewczyny! Wysyłam dobre mysli i modlitwę!!!
kasiaaaaa
Dabriza teraz to już pewnie pójdzie z górki - duszności opanowane, leczenie ustalone. Trzymam cały czas kciuki za dziewczynki. icon_smile.gif Dawaj znać na bieżąco, jak się sprawy mają.
Jania
kciukasy mocno zaciśniete cały czas &&&&& wierzę, ze będzie tylko coraz lepiej. dla rodziców siły sporo.
ggabrysia
Kingusia wraca dziś do domku icon_smile.gif oby obie dziewczynki zdrowiały szybciutko icon_smile.gif
kasiaaaaa
Super wieści! brawo_bis.gif Oby tak dalej. icon_smile.gif
kasiazielonka
I jak tam siÄ™ macie?
Dabriza
dzięki za troskę!
U nas..jak nie urok to sr....
Kinia wczoraj wymiotowała i a biegunkę..Ania przepłakała pół sylwestrowej nocy..rano była nieswoja bardzo..
teraz wydaje się być w miare ok...boje się nocy i jutra-bo trzeba mi iść do pracy
niech juz kończą się te choroby! zdrowia zdrowia i jeszczeraz zdrowia każdemu..i moim zyczę!
szantrapa
Izuś wspieram myślami. Trzymam kciuki za dziewczynki.
A_KA
Ja też myślami jestem z Wami. Nie dajcie się choróbskom. Już czas zdrowieć! icon_wink.gif

emka31
Izuś trzymam mocne kciuki za perełki &&&&&&&&&&&
niech bakterie dadzą juz spokój królewnom &&&&&&&&&&&
mysle o Was bardzo cieplutko
kasiaaaaa
Dabriza i jak?
Dabriza
diękuje za każde dobre słowo wsparcia!
Dopadło i Anusię biedna wymiotowała tak bardzo, potem ją naciagało 32.gif męczyłą się długo.
Udało mi się na szczęście wymienić zmianami i dziś jestem w domu.
Kinie nadal męczy biegunka ale idzie ku lepszemu, oby Anusia miała siły szybciutko sie pozbierac-teraz sobie spokojnie odsypia..
Mam zscisnięty żołąek z bólu i niepokoju , ale trzeba sie w sobie pozbierac i iść do przodu, w myśl " co nas nie zabije to nas wzmocni"
Wykrzesać w sobie optymizm i wiarę w odmianę na lepsze - bo w sumie patrząc z dystansu-u nas to nic wielkiego, w porównaniu z dramatem i cierpieniem dotykającym niejednego malucha.
Tym bardziej będę teraz paiętać o każdym- zarówno tym którego choroba dotyka bardzo, jak i tym dotkniętym mniej. To niesamowicie ważne i dające siłe- taka świadomość wsparcia innych.
Zdrowie-to wartość bezcenna!
jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam icon_smile.gif
jacek placek
Też trzymam kciuki i życze szybkiego powrotu do zdrowia i domku icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
NIUNKA
I ja również życzę szybkiego powrotu do zdrowia
renata19750702
Dabriza, mam nadzieję, że u Was lepiej przytul.gif
Dabriza
Dziękujemy bardzo! U nas lepiej:)
Jania
kto ma jeszcze wolne kciuki i potrafi sie pomodlić to mam prośbę co by tu uczynił za Anusie. Drobinka z niej po ostatnich rewolucjach i ma biegunkę teraz. Dabriza jest mocno zmartwiona, martwi sie, ze Ania jeszcze troche i "zniknie".

trzymajcie sie dzielnie i niech choróbsko szybko od Ani ucieka &&&&&&&&&&&&&&&&&

sonia18a
kciuki zaciśnięte- doskonale rozumie, bo u nas ta sama sytuacja i już leci 8tydzień. Pierw przeziębienie, później oskrzela, płuca, gdy było lepiej przyszła odra, później rotawirus i z powrotem zap. płuc icon_sad.gif

Dabriza, trzymaj siÄ™ dzielnie i zdrowia dla Was!!!!
Dabriza
Bardzo bardzo dziękuję! mam nadzieję,że ten nasz chorobowy maraton dojdzie do kresu w końcu
Soniu- i Wam duzo zdrowia i siły!
a wszystkie Wasze kciuki pomnażam i przekazuje maluchom-Kamilce i Wojtusiowi-oni teraz bardziej tego potzrebują!
Ika
Izuś icon_sad.gif Cały czas trzymam mocno kciuki za dziewczynki, rzeczywiście nieźle was tej zimy choroby doświadczyły icon_sad.gif i to w dodatku teraz, kiedy wróciłaś do pracy. Mam nadzieję, że jakoś sobie z tym radzisz. Kciuki zaciskam nadal, ucałuj dziewczynki icon_smile.gif
kasiaaaaa
Iza myślę o Was cały czas... Uściskaj dziewczynki ode mnie. przytul.gif
Dabriza
Bardzo, bardzo dziekuję za wszystkie wyrazy wsparcia raz jeszcze! dziewczynki ucałowane icon_smile.gif
A ja no jakoś sobie radzę, psychicznie mam momenty trudne-jak zawsze gdy dochodzi zmęczenie, obawa...ale generalnie w tym wszystkim dośswiadczam wiele dobra, troski i wsparcia zarówno najblizszych jak i np nowo poznanego lekarza- aż serce się raduje,że są jeszcze tacy ludzie jak on-pełni bezinteresownej troski. Po raz pierwszy ktoś nie wziął ode mnie za prywatna wizytę, poświęcił tak zwyczajnie swój czas.
Dzis jestem w pracy..z domu dochodzą spokojne wieści-i niech już tak zostanie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kasiaaaaa
Iza mam nadzieję, że wszystko idzie ku szczęśliwemu końcowi i że dziś też będziesz dla nas mieć dobre wieści. icon_smile.gif
ggabrysia
znowu potrzebne Wasze ciepłe myśli....

dziś w szpitalu wylądowałą Ania od Dabrizy (młodsza) z powodu przewlekłej biegunki....
proszÄ™ o modlitwÄ™ .....
kasiaaaaa
O matko... Kiedy wreszcie się to skończy... 32.gif
Iza myślę o Was cały czas, trzymam kciuki i czekam na dobre wieści. przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.