To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ginekolog Ujastek - POMOCY!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marta_B
Polećcie kogoś z Ujastka... Idę 31 grudnia do dr. Jarząbka... czytałam w necie różne opinie na jego temat, ale podobno jest dobry w USG?

Dziwne jest dla mnie to, że chodziłam do Rydygiera, ale w końcu mi powiedziano, że mam sobie sama pilnować terminów, bo oni nie prowadzą ciąży... Byłam w szoku... dlatego chciałabym się przenieść do Ujastka...
Honey*
Ja z Ujastka moge polecic tylko leszka juszczyka. On jest tam ordynatorem. niestety przyjmuje tylko prywatnie. wizyta kosztuje 180zl
kasiaaaaa
A ja Ci polecam Wojciecha Pabiana. Jest cudowny, a wizyta kosztuje 90 zł. W razie czego szczegóły podam na priv. icon_smile.gif
Marta_B
Tylko NFZ wchodzi w rachubÄ™, niestety...
Agga
A musi być koniecznie Ujastek? Mam świetnego ginekologa,który przyjmuje też na NFZ i pracuje w Siemieradzkim.
Marta_B
Nie musi icon_smile.gif Podaj namiary icon_smile.gif
A powiedz czy ten Twój dobry lekarz robi USG genetyczne w ramach NFZ?
joa133
Marta

znałam 2 lekarzy, którzy przyjmowali i przyjmują na Nfz, ale nie wiem,czy nadal pracują na Ujastku...musiałabyś się jakoś dowiedzieć.. jak coś info na pw.
Marta_B
Joa, napisz na pw nazwiska icon_smile.gif
Sabina91
Ja z Ujastka mogę polecic dr Trojnar- Podleśny, jednak chodziłam do niej prywatnie, na nfz nie miałam okazji bliżej się jej "przygląnąc"
joa133
Marta, jak coś daj znać na pw, postaram się pomóc dalej...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.