To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

2 tygodniowe plamienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaBlanki
Witam. W kwietniu urodzilam coreczke, karmilam ja do okolo polowy sierpnia. 9.09 dostalam pierwszy okres po porodzie potem mialam jeszcze 2 w miare regularne a teraz od ponad dwoch tygodni mam dziwne plamienia, wyglÄ…da to jak koncowka miesiaczki...nie wiem czy isc do lekarza,moja mama mowi ze moze sie reguluje po ciazy ale ja sie obawiam... jesli ktoras z Was tak miala to prosze o pomoc;)
domi
Trudno mi cokolwiek doradzić gdyż mi po porodzie rozregulowały się miesiączki i tak zostało (a miało minąć). Leki na regulacje nie pomogły. Przyzwyczaiłam się. Po porodzie nie tylko mam nieregularne ale bardziej obfite i dłuższe miesiączki.
MamaBlanki
ja te pierwsze mialam normalne...a dwa tygodnie po ostatniej zaczelam plamic i tak juz ponad dwa tygodnie sie ciagnie...;/
As-ia
Ja bym jednak radziła wizytę u ginekologa ,plamienia mogą mieć różne podłoże i lepiej to sprawdzić u specjalisty.

edit.lit.
Agga
Ja tak miałam po pierwszej ciąży i niestety bez wizyty u ginekologa się nie obyło.
MamaBlanki
Dzisiaj jest termin w ktorym powinnam prawidłowo dostac miesiaczke i plamienie jest bardziej obfite. Poczekam i sprawdze jak to sie bedzie dzialo bo teraz i tak juz zaden lekarz mnie nie przyjmie do konca roku, a moj lekarz nawet prywatnie przyjmuje tylko w srody...;/ mam nadzieje ze wszystko ok, ale mimo wszystko po okresie pojde dla pewnosci
Agga
A jesteś w 100% pewna, że nie masz plamień z innego powodu icon_wink.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.