To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie widać zdjęć na allegro:(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paula22
Mam problem,wystawiłam aukcję na allegro niestety nie wyświetlają się zdjęcia może koś mi coś doradzić albo pomóc??Z góry dziękuję
naples
paula22, a sprawdzałaś w innych przeglądarkach internetowych? Może to wina javy.
Jeżeli wszędzie to samo, to można edytować aukcję, usunąć obecne zdjęcia i dodać raz jeszcze.
As-ia
Ja czasami nie widzę zdjęć,gdy mam problemy z internetem.
paula22
CYTAT(naples @ Thu, 30 Dec 2010 - 01:44) *
paula22, a sprawdzałaś w innych przeglądarkach internetowych? Może to wina javy.
Jeżeli wszędzie to samo, to można edytować aukcję, usunąć obecne zdjęcia i dodać raz jeszcze.


No właśnie sprawdzałam na 3 przeglądarkach i to samo:( może to wina fotosika???
Arwena.
Paula, masz umieszczone zdjęcia na zewnętrznym serwerze, który ogranicza transfer - zdjęć nie widać bo wyczerpałaś limit odsłon.
paula22
CYTAT(Arwena. @ Thu, 30 Dec 2010 - 10:10) *
Paula, masz umieszczone zdjęcia na zewnętrznym serwerze, który ogranicza transfer - zdjęć nie widać bo wyczerpałaś limit odsłon.

Sprawdzałam transfer na ten miesiąc i mam 0.997 GB
Arwena.
A co ci się pokazuje zamiast zdjęć? Wcześniej były, czy od początku się nie pokazują?

Z mojego doświadczenia wynika, że główny powód to właśnie przekroczony transfer. Sprawdzałas w opcji "moje transfery" na fotosiku?

Edit: Ten transer który sprawdziłaś może być transferem wewnętrznym - czyli tym co Ty przesyłasz na Fotosik.
paula22
Od początku się nie wyświetlająicon_sad.gif
Arwena.
Czyli raczej nie wina fotosika.
Zdalczynnie trudno powiedzieć co jest nie tak, sprawdź czy kopiujesz właściwy adres do wklejania ?
paula22
CYTAT(Arwena. @ Thu, 30 Dec 2010 - 10:40) *
Czyli raczej nie wina fotosika.
Zdalczynnie trudno powiedzieć co jest nie tak, sprawdź czy kopiujesz właściwy adres do wklejania ?


Pisałam do allegro ale oni kazali napisać mi do fotosika bo oni nie mają na to wpływu.Tak kody dobre zaznaczyłam na aukcję internetowa ,ale po pierwszym podglądzie tekstu się wyświetlają normalnie a na końcowym i na aukcji nie widać tylko takie kwadraciki .Tutaj chyba linku nie mogę wrzucić z allegro żeby to zobaczyć??
Arwena.
Paula, spróbuj więc inaczej - wywal kody. Kliknij sobie na obrazek, tak, żeby Ci się powiększył, potem prawym przyciskiem myszki na obrazek, kopiuj adres obrazka. Tylko obrazka a nie odnośnika.

Potem z tym skopiowanym adresem edytuj aukcję, w edytorze wizualnym klikasz przycisk img ( ten do wklejania zdjęć) - w okienku wklejasz adres obrazka, podgląd i ok.

W moich aukcjach zdjecia wyswietlają się normalnie, mam też na fotosiku, więc to nie jest wina serwera.
paula22
CYTAT(Arwena. @ Thu, 30 Dec 2010 - 10:50) *
Paula, spróbuj więc inaczej - wywal kody. Kliknij sobie na obrazek, tak, żeby Ci się powiększył, potem prawym przyciskiem myszki na obrazek, kopiuj adres obrazka. Tylko obrazka a nie odnośnika.

Potem z tym skopiowanym adresem edytuj aukcję, w edytorze wizualnym klikasz przycisk img ( ten do wklejania zdjęć) - w okienku wklejasz adres obrazka, podgląd i ok.

W moich aukcjach zdjecia wyswietlają się normalnie, mam też na fotosiku, więc to nie jest wina serwera.



dzięki wielkie,ale już doszłam co źle zrobiłam.Nie do tego edytora wrzuciłam linki zdjęć 37.gif 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.