To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zapytanie o Żłobek, jaki polecacie????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joakar
Witajcie!
Koleżanka szuka żłobka dla malucha 13 mies. Mieszkają na Gaju więc najlepiej by było gdzieś blisko domku, ale jak by trzeba było gdzieś podjechać to też chętnie byle był to dobry żłobek i panie miłe...
Jeśli znacie jakieś żłobki i możecie je polecić to prosze o informacje. icon_smile.gif
skanna
Na Gaju to ma żłobek na Hubskiej, ale ten nie cieszy się akurat dobrą opinią. Na Krzykach są jeszcze 2 - na Drukarskiej (po remoncie, ale podobno niemiłe panie i atmosfera) i na Lwowskiej (o tym słyszałam same dobre opinie). Podobno nieźle jest też na Sądowej.
W ogóle to żłobków we Wrocławiu jak na lekarstwo, bo cudowna Rada Miejska uznała, że 8 na całe miasto wystarczy.
A w ogóle, to na forum żłobkowym na eDziecku jest długaśny wątek dotyczący wrocławskich żłobków. Tam znajdziesz najwięcej informacji.

pozdrawiam,
skanna
joakar
Dzięki skanna icon_smile.gif . Na edziecku już sprawdzałam, myślałam, że tutaj może mamy jakieś doświadczenia mają icon_question.gif stąd moje pytanie.
Delfinka
a jako jest strona edziecka??? Bo ja tam nigdy nie byłam icon_confused.gif
skanna
eDziecko

pzdr,
s.
gwiazdeczka2
Ja tez za jakis czas bede szukac zlobka dla Majki, moze mozecie polecic jakies dobre zlobki we Wrocławiu, a najlepiej jakies w okolicach: Biskupin, Sępolno, pl. Grunwaldzki. Bo jeszcze nie orientuje sie za bardzo jakie sa, a zawsze przyda sie opinia mam, ktorych dziaciaczki chodza do zlobka icon_smile.gif
skanna
Zajrzyj do tego wątku, a zwłaszcza do dwóch wczorajszych postów. Biorąc pod uwagę w jakiej okolicy szukasz, te dwa będą dla Ciebie najbardziej interesujące icon_smile.gif

pozdrawiam,
skanna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.