To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaka dostawka do spacerówki????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bumbum
Mam taką spacerówką



i chciałabym do niej dostawkę tylko nie wiem jaka byłaby odpowiednia.Wszystkie na jakie patrzę mają mocowania na dolnej,poziomej rurce.
Znalazłam też coś takiego



na moje oko powinna być dobra ale czy na pewno.Ma któraś może z was....możecie doradzić
Zelda
Ja mam taką dostawkę ,jest rewelacyjna.Spacerówkę mam maclaren quest chyba
bumbum
Maclaren ma jednak inną budowę niż nasza spacerówka....a tak chociaż wizualnie możesz maja napisać czy do mojej spacerówki ta dostawka się nada czy musze pomyśleć nad nowym wózkiem?
Zelda
chyba raczej nie...
Eliszka
Ja mam taką dostawkę oraz taką spacerówkę. Niestety razem nie dają się używać. Kombinowaliśmy na różne sposoby.
Kupliśmy inną spacerówkę i się dało. Maclarena też, jak Maja. Do tych ram da się przyczepić na 100%. I na 100% da się do wózków firmy JEDO doczepić.
bumbum
Dzięki Eliszka,myślałam jednak że jak się pokombinuje to a nóż się uda 29.gif

Pozostaje nowa spacerówka 21.gif
Do takiego to już chyba bym doczepiła,konstrukcja chyba coś w stylu maclarena


nie mylÄ™ siÄ™?
fugu
mamy taką dostawkę, da się ją dopasowac do różnych wózków - pod warunkiem, że te pałąki na tylne kółka są pionowe ( w pierwszym Twoim wózku takowych brak). z tego, co pamiętam to są dwa modele tej dostawki: szerszy i węższy. musisz dopasowac wymiary dostawki i rozstawu kółek w wózku.
Olczikssszcz
[edit: moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.