To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

łóżko piętrowe "sypialnia sosnowa"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
Spodobało mi się takie oto łóżko piętrowe: link do zdjęcia (nie chce mi się zmniejszać).

Czy któraś z Was ma może takie łóżko? Czy jest tak solidne, na jakie wygląda? Nie ukrywam, że mnie kusi. Zwłaszcza ten tapczan z miejscem na pościel. Nie lubię wysuwanych szuflad, bo wiem, że nie będę z nich korzystać. I kusi mnie również drabinka, która nie wrzyna się w stopy.

A jeśli nie to łóżko, to jakie polecacie?


PS Nie jestem pewna jak poprawnie napisać "wrzynać" czy "wżynać". W słowniku ortograficznym są obie formy icon_eek.gif Zgłupiałam...
A_KA
W kwestii łóżka nie pomogę za bardzo. Fakt, wydaj się solidne i porządnie wykonane.

Ale w kwestii wrzynania/wżynania mogę pomóc... icon_wink.gif

wrzynać --> przecinać
Wyżynać --> skosić


Znaczy Ty dobrze napisałaś icon_wink.gif
isaa
Pako my od dwóch lat mamy łóżko piętrowe Marek (https://allegro.pl/lozko-pietrowe-darek-dostawa-juz-od-10zl-i1358101351.html) tak niżej szukaj - jasne, z pionowymi deskami w barierkach. rewelacja jak na wielkość pokoju Bab. barierki są wyższe niż w tych standardowych piętrusach, przerwy między deskami małe, więc nie ma opcji, że dzieć łapkę wciśnie i nie wyjmie. z szuflad, w sensie przechowywania pościeli, nie korzystamy. ale fajne są do ukrywania tak zabawek, koców i ubrań. generalnie u nas jest zakaz zabawy na górze więc tam pościel ląduje. polecam. a i całkiem wygodne i pojemne - kiedyś nam się zdarzyło spać na nim we 4 icon_eek.gif (przy nawale Gości)
alcia
Pokazane łóżko bardzo mi się podoba i widac, że solidne. My mamy łóżko KUBUŚ z firmy Interbeds. Polecono mi tutaj na forum tego sprzedawcę i faktycznie jestem zadowolona. Łóżko solidne, łatwe w montażu. Mają szeroką ofertę na allegro, szybki transport.

My mamy z szufladami i ja z nich korzystam, w jednej pościel w drugiej pieluchy Kuby i inne graty.

Nasze szczebelki jakoś w nogi sie nie wbijają 03.gif
użytkownik usunięty
Łóżka przez Was polecone są bardzo ładne. Ja jednak chciałabym takie z tapczanem na dole zamiast szuflad. Czy ktoś takie rozwiązanie ma? Czy jest ono praktyczne?
iff
Paka mam to lozko zalinkowane, ale w wersji podstawowej, bez chowanej wneki na posciel, nie polecam, rozwala mi sie, szczeble podtrzymujace materac z wyzej pozycji co chwile sie odczepiaja, lozko bylo kilkanascie razy skrecane dodatkowymi srubami, klejone, ale jak nie z jednej strony to z drugiej, zaczynam sie martwic, czy nie zapadnie sie starszy w czasie snu na mlodszego
a po co chcesz miec chowana posciel ? u nas siedzenie w lozku jest niepraktyczne bynajmniej na pierwszym poziomie, stad (i moze to jest przyczyna tych pekniec i uszkodzen) przenosza sie na drugi wyzszy
dzieciaki aktualnie na nowy rok 12, 9 i mlodsze do zabawy 5 lat
moze Twoje dzieci sa spokojniejsze od moich, na razie jedynie warunki mieszkaniowe mnie zmuszaja do takiej kombinacji ze spaniem
użytkownik usunięty
Iff, Ty piszesz o tym moim wymarzonym? icon_sad.gif Buuuu. Dobrze, że tu wlazłam, bo już miałam kliknąć "kup teraz"... icon_sad.gif
Ewcia!
Mamy od 10 miesięcy łozko ze schowkiem pod materacem, tyle, że z innej firmy i nie piętrowe. Solidne, robione w zasadzie wg wymiarów i dodatkowo na niewysokich nózkach. Na razie sie sprawdza. Młody trzymał w skrzyni większość swojego dobytku, więc sięgał tam często (pościeli pewnie nie chciałoby mu się sprzatać codziennie icon_wink.gif )
Służe namiarami icon_smile.gif

edit:
weszłam sobie na allegro i nasze łózko z tej samej firmy icon_smile.gif zapraszam icon_smile.gif
iff
Paka no.. mamy lozko juz pelne 4 lata, dzieciaki sie troche zestarzaly, obtluscily i w trojke maja troche wiecej pomyslow i sily icon_wink.gif jesli masz spokojne dziewczyny i maja troche przestrzeni na zabawy (moi gniezdza sie w pokoju okolo 8,5 m2), to moze w Waszej sytuacji sie sprawdzi
tak teraz mysle, ze u nas chyba tylko lozko metalowe pietrowe nie byloby naprawiane, za to glowy bardziej narazone na guzy icon_wink.gif tak wiec moze moja opinia sie nie sugeruj
użytkownik usunięty
Iff, ufff. Moje dziewczyny mega spokojne i mega lekkie icon_wink.gif Na górze ma spać 6-letnia chyda jak patyk Hanka. Na dole trochę cięższa, ale jeszcze spokojniejsza Zośka. To chyba się przejdę wkrótce do Ewci. Ewciu, szykuj kawę icon_wink.gif
kimono
edit: moderacja
bumbum
Wybór łóżka piętrowego jeszcze przede mną ale z chęcią poczytam co,kto proponuje

kimono łóżko wydaje się bardzo solidne.A powiedz mi czy ten producent ma łózka piętrowe ale trzyosobowe-czyli zamiast tych dolnych szuflad jest jeszcze łóżko wysuwane?
Mika
na allegro można kupić taniej icon_wink.gif
mam łóżko piętrowe interbeds tylko inny model
eksploatowane przez 2 nie za spokojnych chłopców
gniotsaniełamiotsa icon_wink.gif

p.s
do skręcenia wkrętarka niezbędna inaczej można się urobić
kimono
edit: moderacja
bumbum
kimono już mi się podoba owe rozwiązanie...ciekawa jestem jak z ceną

Mika czyli łózko niezawodne,dzięki 06.gif poszperałam trochę na allegro i cenowo się zmieszczę w wyznaczonym limicie.Patrzyłam na te 3-osobowe ale żeby te dolne łóżko też było z barierką.
Mika
napisz do nich i poproś o dodatkową barierkę
to koszt jakiś 70-80zł chyba
pytałam w razie jakby moi połamali icon_wink.gif
tak samo nie ma problemu w razie połamania desek dna -można dokupić u nich albo w Ikei jeśli mają ten sam rozmiar
kimono
edit: moderacja
kimono
jakoś mnie tu moderują na potęgę, myślę, że wygooglujesz wszytko bez problemu, po wpisaniu nazwy łóżka (chyba każdy producent ma swoje nazewnictwo różnego rodzaju łóżek?)
bumbum
Z takim rozwiązaniem się jeszcze nie spotkałam ale bardziej pasuje mi jednak opcja numer 1 bo półtoraroczniak jednak będzie musiał mieć barierkę zabezpieczającą na dole
magdosz
mi też sen z oczu spędza jakie łóżko kupić i właśnie nastawiam się na piętrowe, myślę o takim
bumbum
magdosz jeżeli wiesz że się sprawdzi to ok,wygląda na solidne łóżko choć wolałabym mieć możliwość sprawdzenia bądź usłyszeć opinie innych forumek
kimono
edit: moderacja
magdosz
kimono, trochę tańsze, ale bez dolnej barierki i gorsze materace ma icon_smile.gif

anndzia, z komentarzy to same pozytywy, więc myślę, że dla takich dwóch glutów jak moje się nada icon_smile.gif
Monika ww
Moje dziewczyny mają takie łóżko od 4 lat




łóżko jest intensywnie używane również w dzień, bo dzieci się na nim bawią ( i to całkiem duże dzieci icon_wink.gif 13 lat, prawie 9 i 6 ), już nie wspominając o kloeżankach Mai icon_smile.gif

łóżko wygląda jak nowe, także polecam

edit: zapomniałam napisać, że łóżko nazywa się Aleksander, a producent to MebloBed
kimono
edit: moderacja
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.