To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szelment

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
A jak był, to niech się podzieli spostrzeżeniami. Jakie warunki, czy duże tłoki? Warto się wybrać na 3-4 dni?
monte
No i co tu taka cisza? My też jesteśmy ciekawi!
Tzn. wybierzemy się na pewno i tak, ale dobrze byłoby wiedzieć, czego się spodziewać na miejscu.
agabr
Jedrek byl tylko nie wiem na ile miarodajna jest dla Was opinia dziewieciolatka icon_smile.gif.W lutym znow bedzie .b
monilka
My byliśmy
Tłoki jak na nasze warunki spore, ale oczywiście nijak się to ma do Zakopanego na ten przykład. Warto się wybrac na wa dni, potem Szelmant jest jak dla mnie nudny, ale ja kocham góry i czuję jakiś taki niedosyt.
A zresztą podejrzewam, że moja opinia to: cudze chwalicie
K_amila
Byłam dziś icon_smile.gif ale nie jeżdżę na nartach. Ludzi sporo, ale chyba nie ma dzikich tłumów. Coraz fajniej jest. Jakoś niedługo będą kolejne zawody w zjeżdżaniu na bele czym, fajna impreza.

Dziś był piknik rodzinny i II Międzynarodowy Bieg Narciarski o Puchar Bieguna Zimna

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment czynnych jest siedem wyciągów. Grubość pokrywy śnieżnej wynosi ok. 70 cm. Oprócz stoków, ośrodek proponuje snowpark oraz trasy dla narciarzy biegowych.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.