To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole w Gdańsku, ul.Pilotów 13 - ktoś zna?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
Ponoć to fantastyczne Przedszkole.
Szczególnie pod względem godzin funkcjonowania, ze względu na Mamy pracujące 06,00 - 18,00
Jest tam też grupa angielska, gdzie dzieci każdego dnia, przez 5 godzin mówia tylko po angielsku. A raczej pani do nich mówi tylko po angielsku i dzieci w ten sposób uczą sie języka. Robią w tym czasie wszystko to, co dzieci w innych grupach mówiąc po angielsku.
Ponoc tez, tam przedszkolanki sÄ… baaaaardzo kreatywne.
Ciekawa jestem opinii
- Siunia
ps. wprawdzie mam przedszkole inne pod samym prawie domem, ale ... Gdyby faktycznie tam było tak wspaniale, to chyba bym mogła biegać dalej icon_smile.gif
Plepla
Siuniu!!!!

Zapraszam Cię na Arkońską. Otwarte 6-17. Dużo róznych zajęć dodatkowych do wyboru (ale chyba raczej dla starszych dzeicaczków takich 4-5 lat). Daga będzie chodziła do grupy Motylków (Pani Basia jest super!) od września. Fajnie gdyby było więcej znajomych maluszkow icon_lol.gif .

PS Co do Pilotów 13 słyszałam, że tak "przypada dużo dzieci na jedną panią" icon_exclaim.gif .

Pozdrawiam Pepla
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.