To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Złote myśli z Marsa i Wenus

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

adzia
1. Mężczyzna to wzrokowiec. W związku z tym może rzucić wszystko w diabły i całymi wieczorami oglądać panienki, i nic z tym nie zrobimy. Możemy co najwyżej zrobić kolację, wykąpać i uśpić dzieci, posprzątać dom i wtedy się doń przyłączyć.
2. Mężczyzna mysli głową, kobieta sercem.
3. A właściwie to mężczyzna nie mysli głową tylko główką. W związku z czym trzeba go traktować pobłażliwiej.
4. Mężczyzna ma w naturze poligamię. Chodzi o roznoszenie genów. Zatem może skakać w bok i to nic takiego. Tylko wymiana płynów.
5. Kobieta z kolei nie da rady uprawiać seksu bez miłości. A jesli to potrafi i co więcej - lubi to jest puszczalska.
6. Męzczyzna z natury nie potrafi pokochać dziecka od początku zycia, w związku z czym nie należy naciskać na zmienianie pieluch, bo się jeszcze zrazi.
7. powszechnie wiadomo, że - skoro prawdziwy jest punkt 1 - to każda z kobiet powinna się liczyć z mozliwością zdrady w momencie, kiedy już jej urok zacznie przemijać. Ale to i tak nic takiego, bo patrz punkt 4.
8. Facet, który nie chciał byc przy porodzie, nie dojrzał do prawdziwego partnerstwa.
9. No i oczywiście jeśli facet ogląda te panienki na internecie to jest zdrada. Zdrada - co logiczne - zawiniona przez stałą partnerke, która ani chybi się zapuściła, albo zwiotczała.

Moze podzielicie się jeszcze innymi spostrzeżeniami?
Wszystkie te opinie są zaczerpnięte z forów internetowych. Wszystkie zostały wygłoszone przez kobiety.
Czy ktokolwiek się teraz dziwi, że w wielu związkach jest coś nie tak, skoro to my same przyprawiamy sobie nawzajem gębę?
Potwora
1. Kobiety mają instynkt macierzyński i same z siebie wiedzą jak postępować z dzieckiem.
2. Mężczyzna zauważa dziecko dopiero jak te zacznie mówić.
3. Jeżeli w związku jest coś nie tak ( np. mężczyzna unika zbliżeń) znaczy to, że kobieta się zapuściła.
4. Istnieje naturalny podził ról na męskie i żeńskie.
aluc
10. jeśli mężczyzna odchodzi do Tej Trzeciej, jest to wyłączna wina Tej Trzeciej
11. jeśli facet przypadkiem zrobi Tej Trzeciej dziecko, to również jest to wyłączna wina Tej Trzeciej
12. paradoksalnie, jeśli facet zrobi przypadkiem dziecko nam i potem odejdzie do Tej Trzeciej, dziecko jest wyłączną winą faceta, natomiast odejście - patrz punkt 10
13. facet nie myśli ani głową, ani główką, no chyba, że adzi chodziło o tą drugą główkę icon_wink.gif
14. ponieważ facet jest wzrokowcem oraz wyłączna wina Tej Trzeciej, najlepiej nie dawać mu okazji do zdrady, to znaczy wyprowadzać na dwór w kapturze na głowie i profilaktycznie walić w łeb za każde spojrzenie w stronę potencjalnej Tej Trzeciej (a najlepiej profilaktycznie walić w łeb potencjalną Tą Trzecią)
15. jakkolwiek facet niebędący przy porodzie nie dojrzał do partnerstwa, to facet będący przy porodzie najpewniej zazna szoku oraz ohydy seksualnej do małżonki, albowiem jest wzrokowcem, oraz będzie miał za luźno
adzia
Oczywiście, ze o tą drugą mi chodziło icon_smile.gif główkę.
No i masz rację - zapomniałam o całej ideologii dotyczącej Tej Trzeciej.
milly
Punkt pierwszy i najważniejszy:

mężczyzna zawsze ma rację, nawet jak jej nie ma to i tak ma
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
CrazyMary
Rosa, autorem jest kobieta czy mężczyzna?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Potwora
1. Mężczyźni trzeźwo patrzą na świat, kobiety histerycznie i przez pryzmat uczuć.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Potwora
CYTAT(Rosa*)
no a słynna jaskinia, do której wycofuje się mężczyzna (zwłaszcza gdy zlew jest pełen garów- zwróćcie uwage na te prawidłowość)?
Rosa


Jestem facetem icon_exclaim.gif jestem facetem icon_exclaim.gif
adzia
N no, akurat tę jaskinię to ja potwierdzam. i z żadnymi garami nie ma nic wspólnego icon_wink.gif

kolejne podpunkty:
a) kiedy On nie ma ochoty na seks, Ona powinna zorganizować winko, świece, bieliznę, nastrój i wykonać striptiz
B) kiedy Ona nie ma ochoty na seks, Ona powinna - patrz punkt a)
c) kiedy On i ona mają kryzys i czują się rozżaleni, On ma podstawy do wypłkania się na biuścietej Trzeciej, Ona natomiast powinna pójść na zakupy, do fryzjera i kosmetyczki, a wszystko będzie dobrze icon_wink.gif
pirania
CYTAT(Rosa*)
1. Jesli mężczyzna nie uprawia seksu dłuzej niz trzy dni- niedługo Cię zdradzi
2. Seks, potomstwo i małżenstwo to trzy metody "łowienia" męzczyny (wszakże należy pamiętać o nieuchronności zdrady, ale to tylko wymiana płynów jak napisała Adzia)
3. To naturalne, że facet zarabia więcej, bo:
a) myśli logicznie, syntetycznie i abstrakcyjnie
B) ma pojęcie o takich rzeczach jak polityka, historia i matematyka
4. Kobieta paląca papierosy i czytająca "wprost" albo nie daj Boże "gazetę finansową" jest niekobieca
5. Kobieta, która odniosła sukces na pewno czuje się wewnętrznie nieszczęsliwa, bo nie ma męża
6. Kobieta zawsze chce mieć dzieci, tylko czasem to ukrywa
7. ergo: każda kobieta została stworzona do bycia matką
8. Męzczyzna zdobywa, kobieta dba o ognisko
9. Męzczyźnie się należy, kobieta ma PMS

Rosa


5a. Jednoczesnie kobieta ktora nie odniosla sukcesu zawodowego z pewnoscia jest niespelniona i o ile nie jest jeszcze cierpietnica to zapewnie sie nia stanie.
10. Kobieta ktora pierwsza podrywa jest puszczalska
11. Kobieta ktora dlugo nie daje sie poderwac jest zakonnica albo sie nia stanie.
12. Kobieta ktora powyzej 25 jest dziewica- nikt jej nie zechcial.
aluc
[...] jeśli on nie ma ochoty na seks, to na pewno kogoś ma na boku (jest nienaturalnie wyczerpany)
[...] jeśli on ma ciągłą ochotę na seks, to na pewno ma kogoś na boku (jest nienaturalnie pobudzony)
[...] jesli on nawet nie ma nikogo na boku, to na pewno sobie znajdzie, jeśli ona nie będzie miała ochoty na seks (bo gdzieś musi się wyładować)
[...] jesli on nawet nie ma nikogo na boku, to na pewno sobie znajdzie, jeśli ona będzie miała ciągłą ochoty na seks (bo na pewno kogoś ma na boku, skoro jest taka pobudzona, a nawet jeśli nie ma, to jest po prostu bezwstydna i nieskromna, więc on bedzie czuł się zwolniony z dochowania przysiędze)
[...] jeśli on utrzymuje jakiekolwiek kontakty pozasłużbowe z jakąkolwiek kobietą, na przykład podwozi koleżankę z pracy bądź udaje się z nią na lancz, to z pewnością z nią sypia (bo jest wzrokowcem, poligamistą i nie może się opanować)
[...] oni lubią zdobywać kobiety, więc dla dobra związku należy najpierw poudawać parę razy, że głowa boli, żeby się napalił, a potem poudawać parę razy orgazm, żeby nie myślał, że one nie mają z tego żadnej przyjemności
Pecia
(..) mezczyzna jest lepszym kierowca
(...) kobieta jest gorszym kierowca, poniewaz jest roztrzepana, reaguje histerycznie i maluje sie w lusterku
Villi
(..) Męzczyzna nie posiadający syna czuje się niespełniony
(..) Mezczyzna po narodzinach córki przelewa na nią wszystkie swoje uczucia zaniedbując jej matkę.
(..) Ta Trzecia nawet jak wyglada jak Miss to na pewno jest po paru operacjach plastycznych
(..) Kiedy kobieta ma PSM lub jest chora mezczyzna ma pełne prawo udac sie na przysłowiowe ryby. Kiedy męzczyzna ma złe dni lub jest chory kobieta MUSI go z pełnym oddaniem pielęgnować.

na razie tyle
Villi
CrazyMary
CYTAT(Ciocia Pecia)
(..) mezczyzna jest lepszym kierowca
(...) kobieta jest gorszym kierowca, poniewaz jest roztrzepana, reaguje histerycznie i maluje sie w lusterku


A kobieta, która dobrze prowadzi, jeździ "jak facet" icon_evil.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Małgoś.dz
A o tym też nikt nie pomyślał:
"Baba pijana - dupa sprzedana"
Pecia
CYTAT(Rosa*)
Och Bosz, dziewczyny, co za wstyd, zapomniałyśmy o koronnym:
(...) JAK SUKA NIE DA PIES NIE WEŹMIE

Rosa



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif , ze tez zapomnialysmy
adzia
haha, własnie weszłam po to, zeby napisać o tej suce icon_wink.gif

Ale mam coś z jeszcze grubszej rury. Też z forum internetowego, tez pisane przez kobietę:

(...) Jeśli kobieta jest gwałcona regularnie przez męża, powinna pamiętac o braniu na czas pigułek, a wszystko będzie dobrze.

Co ciekawe, osoba, która pisała była przekonana o tym, że jej postawa jest pełna humanizmu i zrozumienia...

no i jeszcze
(...) Ponieważ godność kobiety wynika li tylko z jej wyglądu i estetyki, zatem jedynym sposobem na zachowanie godnosci porodu jest cesarka na zyczenie.
joannabo
Chłopca trzeba nauczyc mówić "kocham" icon_mrgreen.gif
joanna
Ika
CYTAT(joannabo)
ChÅ‚opca trzeba nauczyc mówić "kocham" icon_mrgreen.gif  
joanna

Bardzo śmieszne.

To ja mam inne:
"Dzieciom nie powinno się okazywać uczuć, bo to takie oczywiste że się je kocha" icon_mrgreen.gif
adzia
Aha, coś jeszcze wyjasnię, bo nie do końca zostałam przez wszystkich zrozumiana.
W tym wątku nie chodziło mi o to, żeby punktować przejawy męskiego szowinizmu, bo z tym nie mam praoblemu. Mam natomiast problem z tym, w jaki sposób kobiety potrafią "ubierać" inne kobiety w stereotypy. Mężczyzn zresztą też, bo z tych twierdzeń wyłania się po prostu tragiczny obraz mężczyzny - i, jak sądzę, co bardziej amoralny może to wykorzystać do swoich celów, bo skoro nawet kobiety twierdzą, że jest poligamistą, wzrokowcem i mysli przyrodzeniem, to co on się będzie starał...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Abotak
CYTAT(Rosa*)
Jak już bylismy razem to jeżdziłam do jego matki i prasowałam mu koszule, bo własna matka- uwierzycie?- nigdy mu nie prasowała.


Nieeeeeeeeeeeee no! Naprawde?? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
A moj 18miesieczniak jeszcze do zelazka nieprzyuczony.
No i skalalam sie raz i drugi prasujac mu te koszuliny.
Do roboty malutki icon_twisted.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Abotak
CYTAT(adzia)
 
c) kiedy On i ona mają kryzys i czują się rozżaleni, On ma podstawy do wypłkania się na biuścietej Trzeciej, Ona natomiast powinna pójść na zakupy, do fryzjera i kosmetyczki, a wszystko będzie dobrze icon_wink.gif



Alternatywnie tudziez w przypadkach pokrewnych gdy to on jej nie rozumie, wzglednie jest len patentowany, wymiguje sie od obowiazkow malzenskich itd:
A) spakowac siebie, dzieci i wyjechac na kilka dni do rodzicow,
rodziny albo gdzie oczy poniosa

B) zostawic mu dzieci pod opieka i niech ma len jeden!icon_twisted.gif

C) spakowac mu walizke i wystawic za drzwi nie zapominajac
o wymianie zamkow, ew nie fatygowac sie pakowaniem
i wywalic wszystko przez okno (dobre na balaganiarza)
Nastepnie zmienic badz nie zmieniac zamkow

No i rozmawiac, rozmawiac, rozmawiac icon_wink.gif
adzia
Bogusia, umieram icon_smile.gif
Grunt to dobra tresura, a poza tym trzeba rozmawiać icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.